تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.

رئیس سازمان زندان‌ها: مصوبه مولدسازی کمک مطلوبی برای انتقال زندان‌ها به خارج از شهرهاست

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور که در معیت حجت الاسلام اژه‌ای رییس قوه قضاییه به استان کردستان سفر کرده است گفت: مصوبه مولدسازی کمک مطلوبی برای انتقال زندان‌های داخل بافت شهری به خارج از شهر‌ها است.

کد خبر: ۱۴۹۰۸۱
۱۱:۵۹ - ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۲

رئیس سازمان زندان‌ها: مصوبه مولدسازی کمک مطلوبی برای انتقال زندان‌ها به خارج از شهرهاست

 

دیدارنیوز: غلامعلی محمدی روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بیجار انتقال زندان این شهرستان به خارج از فضای شهری را لازم خواند و اظهار کرد: مصوبه مولدسازی کمک مطلوبی برای اجرای برنامه‌های عمرانی و انتقال زندان‌ها به خارج از شهرهاست و در تلاش هستیم قانون انتقال زندان‌های داخل بافت شهری به خارج از شهر‌ها را تسریع کنیم.

وی سفر‌های استانی رئیس قوه قضاییه را بسیار بابرکت خواند و گفت: آرزوی ما تعطیلی زندان‌ها است و بسیار طالب و خواستار این هستم زمانی به شهری سفر می‌کنم زندان آنجا را تعطیل و مکان آن را به محلی برای بهره‌مندی مردم از خدمات فرهنگی تبدیل کنیم.

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور ادامه داد: بیکاری زمینه‌ساز جرم است و به همین جهت باید تمام تلاشمان را برای رفع بیکاری و توسعه اشتغال صرف کنیم که در سال گذشته به شکل ویژه با اعطای امتیازات و معافیت‌های مالیاتی برای کارآفرینان، زمینه اشتغال‌زایی در زندان‌ها را فراهم ساختیم.

محمدی انتقال زندان بیجار به خارج از فضای شهری را لازم اعلام کرد و گفت: تسریع در اجرای قانون انتقال زندان‌های داخل بافت شهری به خارج از شهر‌ها ضروری است چرا که حضور زندان در بافت شهری و مسکونی موجب آسیب و مشکلات زیادی برای شهروندان می‌شود.

در این نشست سرپرست فرمانداری، رئیس دادگستری و امام جمعه شهرستان بیجار هم گزارشی از وضعیت اقتصادی، اجتماعی و مشکلات شهرستان ارائه دادند.

منبع: ایرنا
برچسب ها: مولدسازی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی