تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.

توضیحات «هیراد» درباره وضعیت بیماری‌اش

حمید هیراد، خواننده موسیقی پاپ درباره وضعیت بیماری‌اش گفت: این بیماری یک دوره آرام می‌گیرد و در دوره‌ای حاد می‌شود. آلودگی هوا، غذای آلوده و استرس می‌تواند رویِ شدت این بیماری تاثیر داشته باشد. ذات بیماری که دارم ژنتیکی است از این رو دائم باید مراقب وضعیت خودم باشم؛ درست مانند یک بچه چند ماهه!

کد خبر: ۱۴۹۰۶۹
۱۸:۲۳ - ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۲

توضیحات «هیراد» درباره وضعیت بیماری‌اش

دیدارنیوز: حمید هیراد خواننده موسیقی پاپ کشورمان درباره اوضاع بیماری‌اش توضیحاتی را ارائه کرد.

حمید هیراد و مصطفی راغب دو خواننده شناخته شده موسیقی پاپ کشورمان هستند که در سال‌های اخیر هر کدام مسیر هنری خود را پیش رفته‌اند.

حمید هیراد در این مسیر، فراز و نشیب‌های بسیاری داشته و شاید مهمترین مسئله در این مسیر برای او، بیماری‌اش بود. مصطفی راغب هم خواننده‌ای است که از موسیقی ایرانی کارش را آغاز کرده و خواستگاهش متعلق به این موسیقی است.

اکنون قرار است که این دو خواننده در کنار هم اجرایی مشترک داشته باشند. اجرایی که ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ در تالار بزرگ وزارت کشور روی صحنه خواهد رفت. ظهر امروز این دو خواننده در نشستی خبری حاضر شدند و به تشریحِ جزئیات این اجرا پرداختند.

یکی از مهمترین بخش‌های این نشست مربوط به تشریحِ اوضاعِ بیماری حمید هیراد بود. هیراد درباره بیماری‌اش توضیحاتی بیان کرد که در ادامه می‌خوانید:

حمید هیراد: از سال ۱۳۹۵ درگیر بیماری شدم. ذات این بیماری هم به گونه‌ای نیست که به طور کامل خوب شوم. به هر حال روند این بیماری بستگی به شرایط محیط زندگی‌ام دارد. من از سال ۱۳۹۵ به شکل‌های مختلف تحت درمان قرار گرفتم.

این بیماری یک دوره آرام می‌گیرد و در دوره‌ای حاد می‌شود. آلودگی هوا، غذای آلوده و استرس می‌تواند رویِ شدت این بیماری تاثیر داشته باشد.

برخی در این مدت می‌پرسیدند چرا موهایت نمی‌ریزد؟ ذات بیماری که دارم ژنتیکی است از این رو دائم باید مراقب وضعیت خودم باشم؛ درست مانند یک بچه چند ماهه!

از زمانی که درگیر این بیماری بودم، بالاترین چیزی که به من روحیه داده شغلم بود. اگر خواندن را کنار بگذارم، شاید اتفاق‌های بدی برایم رخ دهد. در این مدت با تمام وجود تلاش کردم شعاری ندهم و شوآف راه نیندازم. تنها چیزی که در زمینه بیماری خودم می‌توانم بگویم این است که تحت درمان هستم و امیدوارم تا زمانی که زنده هستم بتوانم در خدمت مردم عزیزم باشم. البته که عمر دست خداست.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی