تیتر امروز

گرجی: روزنامه اعتماد مجرم نیست/ هیچ مسئولی حق ندارد پشت در‌های بسته برای مردم خط مشی تعیین کند + فایل صوتی
دیدار در گفت‌وگو با رئیس انجمن حقوق اساسی ایران، انتشار نامه وزیر کشور در روزنامه اعتماد را بررسی می‌کند

گرجی: روزنامه اعتماد مجرم نیست/ هیچ مسئولی حق ندارد پشت در‌های بسته برای مردم خط مشی تعیین کند + فایل صوتی

انتشار نامه محرمانه وزیرکشور در روزنامه اعتماد و اعلام جرم دادستانی علیه این روزنامه و آگاهی از جزییات این اتفاق، بهانه گفت‌وگوی دیدار با دکتر علی اکبر گرجی، رئیس انجمن حقوق اساسی ایران شد.
سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد
پا به پای اسلامی ندوشن از تورنتو تا شادیاخ؛ در سفر سیمرغ با فرزند ایران

سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد

پیکر محمدعلی ندوشن ما را به سفری دور در همین نزدیکی‌ها برد، برد به دور دست‌های تاریخ بلاخیز ایران، به خراسان. سفرنامه‌طور یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا را بخوانید.
زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با روزنامه‌نگار باسابقه و فعال سیاسی اصلاح طلب/ قسمت اول

زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان "خاتمی" است/ به هاشمی رفسنجانی می‌گفتند "وسط باز"

"احمد زیدآبادی" روزنامه‌نگار و فعال سیاسی اصلاح‌طلب در یکی دیگر از برنامه‌های اصل ۲۷ مهمان دیدارنیوز بود؛ این گفت‌وگو در دو قسمت منتشر خواهد شد.

طارمی و تصمیم بزرگ؛ در انتظار پایان فصل!

مهدی طارمی، ستاره ایرانی پورتو پرتغال درمورد تمدید قراردادش یا رفتن از پورتو حاضر به دادن جواب مستقیم نشد و می‌گوید در پایان فصل درباره آینده‌اش تصمیم می‌گیرد و اکنون تمام تمرکز او روی بازی‌های باقیمانده پورتو است.

کد خبر: ۱۴۸۹۷۲
۱۰:۰۸ - ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲

زمان تصمیم مهدی طارمی برای جدایی از پورتو مشخص شد

دیدارنیوز: ستاره ایرانی پورتو ماندن در پورتو یا رفتن از این تیم را به پایان فصل موکول کرد.

مهدی طارمی مانع از تسلیم‌شدن پورتو در راه قهرمانی در لیگ پرتغال شده و همچنان امیدهایش را برای دیدار‌های پایانی فصل حفظ کرده است. مهاجم ایرانی در دیدار‌های قبلی تیمش توانسته عملکرد خوبی داشته باشد و گل‌های حساسی را به ثمر رسانده است.

قرارداد مهدی طارمی تابستان ۲۰۲۴ به پایان می‌رسد، ولی احتمال فروش او نیز مطرح شده است؛ چرا که اگر پورتو قصد درآمدزایی داشته باشد تنها تابستان امسال فرصت دارد بازیکن ایرانی‌اش را بفروشد در غیر این صورت طارمی بازیکن آزاد خواهد شد و می‌تواند تیم بعدی خود را انتخاب کند.

حالا رقابت برای قهرمانی در لیگ به اوج خود رسیده است و بنفیکا با چهار امتیاز بیشتر در صدر قرار دارد و چهار بازی تا پایان فصل باقی مانده است. با این حال دیدار‌های بنفیکا سخت‌تر است و پورتو امیدهایش را برای قهرمانی از دست نداده است.

مهاجم ایرانی یکی از برجسته‌ترین بازیکنان پورتو در این فصل بوده است. او تا کنون ۱۶ گل در لیگ پرتغال به ثمر رسانده است و تنها یک گل با ژائو ماریو و گونچالو راموس در صدر جدول گلزنان فاصله دارد. طارمی علاوه بر این شش پاس گل هم داده است. او به طور مستقیم در ۳۴درصد از گل‌های تیمش تاثیر مستقیم داشته است.

مهدی طارمی در پاسخ به سوالی درباره تمدید قراردادش با پورتو یا رفتن از پورتو حاضر به دادن جواب مستقیم نشد و عنوان کرد در پایان فصل درباره آینده‌اش تصمیم می‌گیرد و اکنون تمام تمرکز او روی بازی‌های باقیمانده پورتو است. به این ترتیب طارمی ماندن یا رفتن از پورتو را به پایان فصل موکول کرده است و باید دید این بازیکن ایرانی چه عناوینی را در این فصل کسب خواهد کرد.

مهدی طارمی در این فصل در ۴۵ بازی برای پورتو توانست ۲۵ گل به ثمر برساند. البته نباید این نکته را فراموش کرد که این بازیکن در ۳۲ بازی به عنوان بازیکن ثابت به میدان رفته است. غیر از این طارمی در حمله بازیکن موثری است و می‌تواند تاثیر بالایی در حملات و گلزنی‌های تیمش داشته باشد.

او فصل گذشته با ۲۶ گل در ۴۸ بازی بهترین عملکرد باشگاهی خود را داشت و امسال می‌تواند این رکورد را بهبود ببخشد. او از زمان حضورش در پورتو در هیچ فصلی کمتر از ۲۰ گل نزده است. طارمی اکنون با زدن یک گل دیگر می‌تواند رکورد گلزنی فصل قبل خود یعنی زدن ۲۶ گل در یک فصل را تکرار کند که با توجه به دیدار‌های پورتو در لیگ و جام حذفی بعید نیست طارمی بیش از این‌ها گلزنی کند و بتواند رکورد گلزنی‌اش را بهبود ببخشد.

این هفته پورتو در هفته سی‌ام لیگ برتر پرتغال به مصاف بوآویشتا رفت که در نهایت با تک گل مهدی طلرمی در دقیقه ۵۹ از روی نقطه پنالتی به پیروزی رسید. پورتو در این دیدار به درد سر هم افتاد و از دقیقه ۶۶ با اخراج ایوان مارکانو ۱۰ نفره به بازی ادامه داد. با این نتیجه پورتو ۷۴ امتیازی شد و فاصله چهار امتیازی با بنفیکای صدرنشین را حفظ کرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی