تیتر امروز

دربی ۱۰۱؛ ترکیب استقلال و پرسپولیس +ویدیو
آخر هیـ"جام"!

دربی ۱۰۱؛ ترکیب استقلال و پرسپولیس +ویدیو

امشب (چهارشنبه) ورزشگاه آزادی حال و هوای دیگری خواهد داشت؛ ورزشگاهی پر از خاطره، جنجال، تنش و هیاهو که هیجان را روی سکو‌ها به اوج خود رسانده است. پس از ۱۰۰ دربی، امشب یحیی و ساپینتو که انگیزه‌های...
یکی از سالن‌های کارخانه
عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار خبر داد:

یکی از سالن‌های کارخانه "داروگر" بازگشایی شد

چند روزی است که انتشار خبر تعطیلی کارخانه معروف "داروگر"، در رسانه‌ها حسابی داغ شده حالا عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار می‌گوید: خصوصی سازی چرخ دنده این کارخانه...
کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو
پیشنهادی برای فلج شدن اقتصاد طالبان؛ کشت "تریاک خانی"

کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو

یک کارشناس اقتصاد مدرن که پای ثابت برنامه‌های اقتصادی صدا و سیماست در یک کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، پیشنهاد داد، ایران به قطب اصلی کاشت خشخاش تبدیل شود.
فوتبال آسیا به سرعت در حال رشد است و منتظر کسی نمی‌ماند

سجادی: پرسپولیس و استقلال در ابتدای راه حرفه‌ای شدن هستند

حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در ابتدای راه حرفه‌ای شدن هستند.

کد خبر: ۱۴۸۵۹۷
۲۰:۱۸ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۲

سجادی: پرسپولیس و استقلال در ابتدای راه حرفه‌ای شدن هستند

دیدارنیوز: وزیر ورزش و جوانان گفت: فوتبال آسیا به سرعت در حال تغییر و رشد است و منتظر کسی نمی‌ماند در همین راستا باید به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال فرصت داد تا به سمت استاندارد‌ها پیش بروند.

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیدحمید سجادی در مجمع عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با تاکید براینکه دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در ابتدای راه حرفه‌ای شدن هستند، اظهار داشت: زمانیکه تیمی به سمت حرفه‌ای شدن پیش می‌رود باید رفتار‌های سازمانی و عملکرد‌ها هم در مسیر حرفه‌ای شدند تغییر کند.

وی با تاکید براینکه در راه خصوصی‌سازی باید ملاحظه بیشتر و نگاه ویژه‌تری به سرخابی‌ها شود خاطرنشان کرد: تا دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خودشان را به روزرسانی کنند و به فوتبال نزدیک شوند زمان نیاز دارند و همه این‌ها دلگرمی دل هواداران را به همراه خواهد داشت.

سجادی با اشاره به بازی شهرآورد هفته گذشته اظهار داشت: اختلاف یک گل نشان از سطح فنی بالای فوتبال کشورمان دارد، در گذشته داور دربی از خارج می‌آوردیم، ولی چند سالی است که از داوران خوب کشورمان استفاده می‌کنیم.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه فوتبال جایگاه خود را در کشور پیدا کرده است افزود: جوانان زیادی علاقمند به فوتبال هستند و به خصوص دو تیم استقلال و پرسولیس طرفداران زیادی به خود اختصاص دادند، در همین راستا مدیریت ما نیز باید به سمت سبک جدید دنیا پیش رود.

وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگر صحبت‌هایش به مسابقات فوتبال جام جهانی قطر اشاره کرد و افزود: چند ماه پیش جام جهانی قطر را پشت سر گذاشتیم، در این رویداد مهم همه‌ی ما با سبک جدید از فوتبال، استانداردها، امکانات، باشگاه‌ها، تیم‌ها آشنا شدیم و خیلی از داشته‌ها، امکانات و موارد فنی تیم‌ها درس گرفتیم و در واقع از جام جهانی می‌توان به عنوان کلاس درس پیشرفته برای فوتبال کشورمان یاد کرد.

سجادی ادامه داد: رییس فدراسیون فوتبال کشورمان نایب رییس کنفدراسیون آسیا است و حتما مواردی که در آسیا در جهت رشد و پیشرفت فوتبال می‌بیند در کشور پیاده خواهد کرد.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به سطح بالای فوتبال ایران در آسیا به لحاظ فنی اظهار داشت: فوتبال ما آقای آسیا است و غیر از این نیست و این آقایی باید در عمل هم نشان داده شود، در نظم و انضباط همواره ژاپن نمره لازم را می‌گیرد و ایران هم از نظر فنی حرفی در آسیا دارد.

وی با تاکید بر اینکه ایران می‌تواند مرکز آموزش بسیاری از رشته‌ها در آسیا شود، خاطرنشان ساخت: ۱۳ سال پیش قرار بود ایران مرکز آموزش ورزش بازی‌های بومی محلی در آسیا و اقیانوسیه در جزیره کیش باشد. این نشان از این دارد که ایران از نظر امکانات ورزشی و استاندارد‌ها در جایگاه خوبی قرار دارد.

وی ادامه داد: نیرو‌های جوان و ورزشکار و اخلاق مدار زیادی در کشور داریم که همه اینا در کنار هم میتواند کشورمان را به مرکز آموزش بسیاری از ورزش‌ها تبدیل کنند و در ۲۳۵ رشته حاضر در کشور حرفی برای گفتن داشته باشیم.

سجادی با بیان اینکه فوتبال دنیا منتظر کسی نمی‌ماند و به سرعت در حال تغییر و رشد است، اظهار داشت: باید به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال فرصت داد تا به سمت استاندارد پیش روند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی