تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟
از چشم جهان (۹۶)

بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟

از زمان آغاز تهاجم همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، بیش از هشت میلیون نفر از این کشور گریخته‌اند، تا گسترده‌ترین بحران آوارگان اروپا از جنگ جهانی دوم تاکنون...
پس از موافقت مجلس

در انتظار افزایش قیمت بلیت هواپیما باشید!

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: پیش بینی می‌شود در قالب یک نظام کنترل شده به منظور کمک به ایرلاین‌ها در راستای نوسازی ناوگان خود، قیمت بلیت هواپیما افزایش پیدا کند.

کد خبر: ۱۴۸۴۹۲
۱۲:۲۹ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۲

در انتظار افزایش قیمت بلیت هواپیما باشید!

دیدارنیوز: اقبال شاکری، با اشاره به تلاش ایرلاین‌ها برای افزایش قیمت بلیت هواپیما در سال جاری، بیان کرد: اخیرا کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی جلسه‌ای را پیرامون این موضوع با حضور مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و رئیس سازمان هواپیمایی کشور برگزار کرد. بحث اصلی این نشست بهای تمام شده بلیت هواپیما بود که گزارشی به مجلس ارائه شد.

وی در ادامه با بیان اینکه باید به صنعت هواپیمایی کمک کنیم، اظهار کرد: از طرف دیگر باید یک مرجع مشخص برای بهای تمام شده بلیت هواپیما تصمیم گیری کند. ایرلاین‌ها پیشنهاداتی را به برخی از مراجع مربوطه ارائه دادند، اما هنوز به تصویب نرسیده است. از سوی دیگر مقرر شده کمیسیون عمران بازدیدی از بخش فرودگاهی و ایرلاین‌ها داشته باشد و پیرامون بهای تمام شده بلیت تصمیم نهایی گرفته شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: باید از ایرلاین‌ها نیز حمایت شود تا بتوانند ناوگان خود را به روز کرده و هواپیما‌های خود را تعمیر و نگهداری کنند. به نظر می‌رسد بالاخره یک مرجعی باید پیرامون قیمت بلیت هواپیما تصمیم بگیرد. تصمیم نگرفتن در خصوص قیمت بلیت‌ها خودش مشکل اصلی را ایجاد کرده است. پیش بینی می‌شود قیمت بلیت هواپیما در قالب یک نظام کنترل شده افزایش پیدا کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی