تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...

رسانه‌های پرتغالی: ساپینتو به داور دربی توهین کرد! +ویدیو

در حالی که باشگاه استقلال به دلیل شادی جنجالی بیرانوند از دروازه‌بان پرسپولیس شکایت کرده، رسانه‌‌های پرتغالی اعلام کردند که ساپینتو به زبان پرتغالی به داور دربی توهین و فحاشی کرده است.

کد خبر: ۱۴۸۴۷۷
۱۰:۰۰ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۲

رسانه پرتغالی: ساپینتو به داور دربی توهین کرد! +ویدیو

دیدارنیوز: رسانه‌های معتبر پرتغالی از توهین سرمربی استقلال به داور دربی تهران به زبان مادری‌اش خبر دادند.

صدمین دربی تهران روز گذشته (یکشنبه) در حالی با برتری یک بر صفر پرسپولیس مقایل استقلال پایان یافت که حرکت ریکاردو ساپینتو سرمربی آبی‌پوشان تهرانی در پایان نیمه اول سوژه رسانه‌های پرتغالی شده است.

سایت روزنامه «اُ ژوگو» پرتغال در این خصوص نوشت: «استقلالِ تحت‌هدایت ریکاردو ساپینتو در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر ایران با نتیجه یک بر صفر مغلوب پرسپولیس شد تا صدرنشینی را از دست بدهد. سرمربی پرتغالی استقلال که از عملکرد داوران بسیار عصبانی بود، پس از سوت پایان نیمه اول به آن‌ها توهین و فحاشی کرد».

سایت «اِبولا» پرتغال هم با اشاره به شکست استقلالِ تحت‌هدایت ریکاردو ساپینتو در دربی تهران نوشت: «صدمین دربی تهران بدون حاشیه نبود و - بین دو نیمه - بخشی از سکو‌های طبقه دوم ورزشگاه آزادی به دلیل استحکام ضعیف خطر سقوط تخلیه شد. همچنین بین دو نیمه ساپینتو به سمت پیام حیدری (داور بازی) رفت و به زبان پرتغالی به او توهین کرد».

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی