تیتر امروز

دربی ۱۰۱؛ ترکیب استقلال و پرسپولیس +ویدیو
آخر هیـ"جام"!

دربی ۱۰۱؛ ترکیب استقلال و پرسپولیس +ویدیو

امشب (چهارشنبه) ورزشگاه آزادی حال و هوای دیگری خواهد داشت؛ ورزشگاهی پر از خاطره، جنجال، تنش و هیاهو که هیجان را روی سکو‌ها به اوج خود رسانده است. پس از ۱۰۰ دربی، امشب یحیی و ساپینتو که انگیزه‌های...
یکی از سالن‌های کارخانه
عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار خبر داد:

یکی از سالن‌های کارخانه "داروگر" بازگشایی شد

چند روزی است که انتشار خبر تعطیلی کارخانه معروف "داروگر"، در رسانه‌ها حسابی داغ شده حالا عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار می‌گوید: خصوصی سازی چرخ دنده این کارخانه...
کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو
پیشنهادی برای فلج شدن اقتصاد طالبان؛ کشت "تریاک خانی"

کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو

یک کارشناس اقتصاد مدرن که پای ثابت برنامه‌های اقتصادی صدا و سیماست در یک کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، پیشنهاد داد، ایران به قطب اصلی کاشت خشخاش تبدیل شود.
آمار درخشان سرمربی پرسپولیس در دربی

فوق‌العاده مثل «یحیی»!

یحیی گل‌محمدی با وجود انتقادهایی که بابت نمایش تیمش می‌شنود، یک آمار درخشان در دربی پایتخت دارد؛ بدون شکست و دو پیروزی با گلزنی عیسی آل‌کثیر!

کد خبر: ۱۴۸۴۶۴
۲۱:۳۰ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۲

فوق‌العاده مثل «یحیی»!

دیدارنیوز: یحیی گل‌محمدی در دهمین دربی خود هم بدون شکست باقی ماند.

یحیی گل‌محمدی با پیروزی در دربی رکورد شکست‌ناپذیری خود در این رقابت حساس را حفظ کرد. این مربی در کنار امیر قلعه نویی تنها مربیانی هستند که در ۱۰ دربی نخست خود باختی نداشتند.

قلعه نویی در ۲ دربی آخر خود متحمل شکست شد و بدون باخت در دربی باقی نماند، ولی گل محمدی بین مربیان بدون باخت دربی، رکورددار بیشترین تعداد بازی است.

عبور یحیی از پروفسور

علی پروین با مربیگری در ۲۵ دربی، رکورددار بیشترین مربیگری در تاریخ دربی است. این مربی در ۲۵ درصد دربی‌ها هدایت پرسپولیس را بر عهده داشته است. ۳ سرمربی با سابقه دیگر دربی استقلالی هستند. منصور پورحیدری باسابقه‌ترین مربی آبی‌های پایتخت است که ۱۸ بازی سرمربی این تیم بود. پس از پورحیدری، زدراکو رایکوف و امیر قلعه‌نویی با مربیگری در ۱۴ بازی قرار دارند.

گل‌محمدی حالا دومین مربی با سابقه سرخپوشان در دربی محسوب می‌شود. برانکو ایوانکوویچ سرمربی موفق پرسپولیس ۹ دربی سرمربی پرسپولیس بود.

دربی اردیبهشت یادآور خاطرات خوش برای یحیی

از ۱۰ دربی که گل محمدی حضور داشته، ۸ دربی با نتیجه تساوی به پایان رسیده و این مربی پس از علی پروین و امیر قلعه‌نویی رکورددار بیشترین نتیجه تساوی در تاریخ دربی است. ۲ پیروزی گل‌محمدی در دربی چند وجه مشترک دارد. اول اینکه هر ۲ دربی در اردیبهشت بوده دوم اینکه هر دو دربی با نتیجه با نتیجه یک بر صفر به پایان رسیده و در هر ۲ دربی گل پرسپولیس در ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم زده شد و در پایان زننده هر ۲ گل عیسی آل‌کثیر بوده است.

برد اول یحیی در دربی بازی برگشت لیگ بیستم بود که در نهایت به قهرمانی پرسپولیس منجر شد و باید دید که آیا این برد سرانجامی مانند پیروزی ۲ فصل پیش خواهد داشت؟

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی