تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟
از چشم جهان (۹۶)

بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟

از زمان آغاز تهاجم همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، بیش از هشت میلیون نفر از این کشور گریخته‌اند، تا گسترده‌ترین بحران آوارگان اروپا از جنگ جهانی دوم تاکنون...
اعتراض افشین پیروانی به ظرفیت کم هواداران در دربی ۱۰۰ تهران

حق‌ پرسپولیس پایمال شد

افشین پیروانی، مدیر تیم پرسپولیس در آستانه دربی پایتخت گفت: وقتی به شهرستان‌ها می‌رویم، می‌بینیم ورزشگاه‌ها مملو از جمعیت است، حتی بیشتر از آنچه که مجاز است. ما هم خوشحال می‌شویم حضور مردم را در کنار فوتبال می‌بینیم، ولی چرا در تهران از آن محروم هستیم؟! حق ما پایمال شده و می‌شود و این تفاوت و تبعیض باعث شده است روی نتیجه رقابت‌ها تأثیر گذاشته شود و اکثر رقبای ما در شرایط بهتری قرار گرفته‌اند و ما از همه جهات مادی و معنوی متضرر و دچار خسارت شده‌ایم.

کد خبر: ۱۴۸۴۱۰
۲۱:۰۰ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۲

پیروانی: حق‌ پرسپولیس پایمال شد

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در نشست هماهنگی قبل از دربی فردا به اختصاص یافتن کم ظرفیت تماشاگران در این بازی اعتراض کرد.

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، نشست هماهنگی مدیران پرسپولیس و استقلال برای دربی، امروز (شنبه) از ساعت ۱۶ و به ریاست رضا عبدی مسئول برگزاری مسابقه در سالن کنفرانس روابط عمومی سازمان لیگ برگزار شد. در این جلسه، نمایندگان دو باشگاه و نهاد‌های مشارکت‌کننده در برگزاری این دیدار حضور داشتند تا هماهنگی‌های لازم انجام شود. مسعود مرادی نیز به‌عنوان ناظر داوری در نشست حضور داشت.

در ابتدای این جلسه اعلام شد با مصوبه شورای تأمین، سهمیه حضور تماشاگران هنوز ۱۵ هزار نفر است که بلیت‌فروشی آن انجام شد، ولی احتمال‌هایی برای باز شدن ظرفیت جدید در فروش بلیت وجود دارد. در این جلسه همچنین درباره برنامه‌های فرهنگی متناسب با بازی دو تیم و عید فطر توضیح داده شد. از جمله این موارد باید به رونمایی از دو پیراهن سرخ و آبی اشاره کرد که در جریان تفحص شهدای جنگ تحمیلی به دست آمد. همچنین اجرای کنسرت از دیگر برنامه‌های فردا خواهد بود. در این جلسه درباره رنگ پیراهن‌ها هم اعلام شد که دو تیم یکدست سرخ و آبی خواهند پوشید و دروازه‌بان‌ها نیز به ترتیب مشکی و زرد به تن خواهند کرد.

همچنین جلسه امروز، صحنه اعتراض مدیر تیم فوتبال پرسپولیس از عدم امکان استفاده از ظرفیت‌های هواداری و میزبانی در بازی‌های خانگی بود. افشین پیروانی در این ارتباط گفت: پرسپولیس بیشترین طرفدار و تماشاگر را در فوتبال ایران و آسیا دارد. این مسئله در رقابت‌های لیگ قهرمانان زبان‌زد عام و خاص بوده و هست. از طرفی ورزشگاه آزادی را به‌عنوان پرظرفیت‌ترین ورزشگاه کشور و به‌عنوان نماد ورزش و ورزشگاه‌های ایران در تهران داریم، اما در عمل استفاده از همه این ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها برای ما مسدود شده است.

وی ادامه داد: وقتی به شهرستان‌ها می‌رویم، می‌بینیم ورزشگاه‌ها مملو از جمعیت است، حتی بیشتر از آنچه که مجاز است. ما هم خوشحال می‌شویم حضور مردم را در کنار فوتبال می‌بینیم، ولی چرا در تهران از آن محروم هستیم؟! حق ما پایمال شده و می‌شود و این تفاوت و تبعیض باعث شده است روی نتیجه رقابت‌ها تأثیر گذاشته شود و اکثر رقبای ما در شرایط بهتری قرار گرفته‌اند و ما از همه جهات مادی و معنوی متضرر و دچار خسارت شده‌ایم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی