تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.

انتخابات آمریکا؛ زمان نامزدی «بایدن» مشخص شد

یک رسانه معتبر بین المللی مدعی شد که جو بایدن احتمالا روز سه‌شنبه، ۵ اردیبهشت رسما نامزدی خود را در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ آمریکا اعلام خواهد کرد.

کد خبر: ۱۴۸۳۵۰
۱۰:۱۰ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۲

انتخابات آمریکا؛ زمان نامزدی «بایدن» مشخص شد

دیدارنیوز: خبرگزاری رویترز اعلام کرد که جو بایدن احتمالا روز سه‌شنبه رسما نامزدی خود در انتخابات آمریکا را اعلام خواهد کرد.

رویترز گزارش داده که جو بایدن احتمالا روز سه‌شنبه، ۵ اردیبهشت با انتشار ویدیویی، رسما نامزدی خود را در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ آمریکا اعلام خواهد کرد.

این در حالی‌ست که در هفته‌های اخیر بایدن چندین بار به صورت ضمنی تایید کرده بود که برای بار دوم انتخابات ریاست جمهوری نیز نامزد خواهد شد.

از دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا که در حال حاضر درگیر پرونده قضایی است، به عنوان یکی از اصلی‌ترین رقبای بایدن در انتخابات ۲۰۲۴ نام برده می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی