تیتر امروز

هشدار حزب الله به اسرائیل درباره ایران/ ماشین کشتار نتانیاهو همچنان قربانی می‌گیرد
تنش میان ایران و اسرائیل پس از حمله تروریستی دمشق (بروزرسانی می‌شود)

هشدار حزب الله به اسرائیل درباره ایران/ ماشین کشتار نتانیاهو همچنان قربانی می‌گیرد

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران شنبه شب ۲۵ فروردین‌ماه حملات گسترده پهپادی و موشکی خود را به اسرائیل انجام...
به ما رعایا ربطی ندارد، شما بکنید!
افاضات اضافه

به ما رعایا ربطی ندارد، شما بکنید!

در هفته‌ای که گذشت، عوام‌الملک به مسایل مهم و حساسی چون موی نسوان پرداخته و درباره حوادث اخیر در کشور گفته ما عوام، رعیتی بیش نیستیم و نباید این را فراموش کنیم.

انتخابات آمریکا؛ زمان نامزدی «بایدن» مشخص شد

یک رسانه معتبر بین المللی مدعی شد که جو بایدن احتمالا روز سه‌شنبه، ۵ اردیبهشت رسما نامزدی خود را در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ آمریکا اعلام خواهد کرد.

کد خبر: ۱۴۸۳۵۰
۱۰:۱۰ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۲

انتخابات آمریکا؛ زمان نامزدی «بایدن» مشخص شد

دیدارنیوز: خبرگزاری رویترز اعلام کرد که جو بایدن احتمالا روز سه‌شنبه رسما نامزدی خود در انتخابات آمریکا را اعلام خواهد کرد.

رویترز گزارش داده که جو بایدن احتمالا روز سه‌شنبه، ۵ اردیبهشت با انتشار ویدیویی، رسما نامزدی خود را در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ آمریکا اعلام خواهد کرد.

این در حالی‌ست که در هفته‌های اخیر بایدن چندین بار به صورت ضمنی تایید کرده بود که برای بار دوم انتخابات ریاست جمهوری نیز نامزد خواهد شد.

از دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا که در حال حاضر درگیر پرونده قضایی است، به عنوان یکی از اصلی‌ترین رقبای بایدن در انتخابات ۲۰۲۴ نام برده می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی