تیتر امروز

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!
دوگانه یحیی در حضور پرتغالی‌ها!

استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!

تیم پرسپولیس پس از فتح لیگ برتر، در دیداری جنجالی و پرتنش با شکست استقلال قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شد تا یحیی و تیمش با عملکردی درخشان دوگانه این فصل را به خانه ببرند. امید عالیشاه بازیکن...

اپیزود نهم پادکست اِتنو: شجریان، چگونه شجریان شد؟ (قسمت اول)

صدای دیدار، از گروه‌های سازنده پادکست که تولیدات خود را در حوزه‌های مختلف، به‌ ویژه فرهنگ و هنر در اختیار ما می‌گذارند، تشکر کرده و از سایر برنامه‌سازان نیز دعوت می‌کند تا آثارشان را برای انتشار، با ما به اشتراک بگذارند.

کد خبر: ۱۴۸۰۲۴
۱۲:۵۱ - ۲۶ فروردين ۱۴۰۲

اپیزود نهم پادکست اِتنو: شجریان، چگونه شجریان شد؟ (قسمت اول)

 

دیدارنیوز: همانطور که قبلا اعلام کردیم ۱۰‌ شماره از پادکست شنیدنی «اِتنو» را به مرور منتشر خواهیم کرد که در زمینه موسیقی و به ویژه قوم-موسیقی‌شناسی است. این پادکست عمدتا به بررسی موسیقی از منظر روان‌شناسی، تاریخ، جامعه‌شناسی و انسان‌شناسی می‌پردازد و در هر قسمت سراغ موضوعات جذابی می‌رود که تا به‌ حال کمتر به آنها پرداخته شده است. در این اپیزود با هم به زندگی موسیقایی استاد شجریان از دریچه اتنوموزیکولوژی نگاه می‌کنیم و درباره جنبه‌های انسان‌شناسی، جامعه‌شناسی و روانشناسی موفقیت و محبوبیت محمدرضا شجریان صحبت می‌کنیم.

اپیزود نهم: شجریان، چگونه شجریان شد؟

در این اپیزود با هم به زندگی موسیقایی استاد شجریان از دریچه اتنوموزیکولوژی نگاه می‌کنیم و درباره جنبه‌های انسان‌شناسی، جامعه‌شناسی و روانشناسی موفقیت و محبوبیت محمدرضا شجریان صحبت می‌کنیم.

بعد از شنیدن این اپیزود، شنیدن اپیزود نمره ۳۲ پادکست موزیکسین از رادیو پلن‌زی هم پیشنهاد میشه.

قسمت نهم پادکست اتنو را اینجا بشنوید

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی