تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟
از چشم جهان (۹۶)

بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟

از زمان آغاز تهاجم همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، بیش از هشت میلیون نفر از این کشور گریخته‌اند، تا گسترده‌ترین بحران آوارگان اروپا از جنگ جهانی دوم تاکنون...

موفقیت موزیسین ایرانی در جشنواره بین‌المللی

امیررضا اوجاقی با ساخت و ارائه یک اثر در سبک سونات، موفق به کسب رتبه برنز در جشنواره بین‌الملل موسیقی Global Music Awards شد.

کد خبر: ۱۴۷۶۲۸
۱۰:۳۵ - ۱۸ فروردين ۱۴۰۲

موفقیت موزیسین ایرانی در یک رویداد بین‌المللی/ یک مدال نقره برای ایران

دیدارنیوز: نوجوان ایرانی با ساخت و ارائه یک سونات مدال برنز جشنواره بین‌الملل موسیقی Global Music Awards را از آن خود کرد.

این نوجوان هفده‌ساله که دو سال تحت آموزش‌های مهدی عطاریان مبتکر ارکستر تک نفره بود. او موفق شد اثری را در فرم سونات و در سبک ایرانی خلق نماید که مورد توجه داوران گلوبال میوزیک اواردز قرار گیرد.

امیررضا اوجاقی با اقتباس از آثار استاد خود، نام این اثر را «دلبسته» قرار داد که در جشنواره با عنوان انگلیسی «Fall in Love» معرفی شد.

«گلوبال میوزیک اواردز» نوعی جشنواره بین الملل موسیقی است که بدون در نظر گرفتن شهرت، ملیت و سن یک هنرمند، و صرفا با شاخص قرار دادن امتیازات ذاتی یک اثر موسیقی، آن را توسط هیاتی معتبر و برجسته از داوران موسیقی مورد ارزیابی و رتبه‌بندی قرار می‌دهد. در ارزش این جشنواره همین بس که حتی برخی از دارندگان جایزه Grammy نیز در آن شرکت می‌کنند. برنده شدن در این جشنواره تحت عنوان «مهر طلایی تایید موسیقی» شناخته می‌شود.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی