تیتر امروز

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و
گزارش دیدار از بی‌تفاوتی دولت به واقعیت آموزش همگانی

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و "رئیسی" که زیاد نمی‌داند!

از ابراهیم رئیسی گرفته تا وزیر آموزش و پرورش در حالی از دستاورد‌های جدید در آغاز سال تحصیلی با تکیه بر کلمه "ما می‌توانیم" خبر دادند که طبق آمار بیش از ۲۰ درصد دانش آموزان کلاس اولی ثبت نام نکرده‌اند!
نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟
از چشم جهان (۱۱۳)؛ تحلیل رویترز پیرامون عادی سازی روابط اسرائیل-عربستان

نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟

دولت بایدن بر تلاش خود برای تحقق "معامله بزرگ" در خاورمیانه که شامل عادی‌سازی روابط اسرائیل و عربستان نیز می‌شود، افزوده. واشنگتن معتقد است اگر بتواند موانع مهم را کنار بزند، منافعی مهم کسب خواهد...

روز بد لژیونرهای ایران در قطر

در هفته هجدهم لیگ ستارگان قطر، السیلیه قعرنشین با حضور مهرداد محمدی ۳ بر یک از الدحیل صدرنشین شکست خورد و الوکره که امید ابراهیمی را در ترکیب اصلی‌اش داشت ۴ بر ۲ مغلوب السد شد.

کد خبر: ۱۴۷۴۶۲
۱۰:۲۳ - ۱۳ فروردين ۱۴۰۲

روز بد لژیونرهای ایران در قطر

دیدارنیوز: تیم‌های السیلیه و الوکره با حضور بازیکنان ایرانی‌شان در هفته هجدهم لیگ ستارگان قطر شکست خوردند.

در هفته هجدهم لیگ ستارگان قطر شنبه شب السیلیه قعرنشین با حضور مهرداد محمدی ۳ بر یک از الدحیل صدرنشین شکست خورد. کارلوس استراندبرگ در دقیقه ۲۸ از روی نقطه پنالتی تنها گل السیلیه را وارد دروازه الدحیل کرد. برای الدحیل نیز فرجان ساسی (۵۷)، میشل اولونگا (۷۲) و المعز علی (۳+۹۰) گلزنی کردند.

در دیگر بازی الوکره که امید ابراهیمی را در ترکیب اصلی‌اش داشت ۴ بر ۲ مغلوب السد شد. گل‌های الوکره توسط ترنت ساینسبوری (۵۷) و دالا گلسون (۸۷) به دست آمدند. ایوب الکعبی (۲۷ و ۸۸) و اکرم عفیف (۴۸ و ۶۶) هم برای السد گل زدند.

در جدول رده‌بندی ۱۲ تیمی لیگ ستارگان قطر الوکره با ۲۷ امتیاز چهارم است. السیلیه قعرنشین نیز با اندوخته ۹ امتیازی یک گام دیگر به سقوط از این مسابقات نزدیک‌تر شد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی