تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟
از چشم جهان (۹۶)

بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟

از زمان آغاز تهاجم همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، بیش از هشت میلیون نفر از این کشور گریخته‌اند، تا گسترده‌ترین بحران آوارگان اروپا از جنگ جهانی دوم تاکنون...

روز بد لژیونرهای ایران در قطر

در هفته هجدهم لیگ ستارگان قطر، السیلیه قعرنشین با حضور مهرداد محمدی ۳ بر یک از الدحیل صدرنشین شکست خورد و الوکره که امید ابراهیمی را در ترکیب اصلی‌اش داشت ۴ بر ۲ مغلوب السد شد.

کد خبر: ۱۴۷۴۶۲
۱۰:۲۳ - ۱۳ فروردين ۱۴۰۲

روز بد لژیونرهای ایران در قطر

دیدارنیوز: تیم‌های السیلیه و الوکره با حضور بازیکنان ایرانی‌شان در هفته هجدهم لیگ ستارگان قطر شکست خوردند.

در هفته هجدهم لیگ ستارگان قطر شنبه شب السیلیه قعرنشین با حضور مهرداد محمدی ۳ بر یک از الدحیل صدرنشین شکست خورد. کارلوس استراندبرگ در دقیقه ۲۸ از روی نقطه پنالتی تنها گل السیلیه را وارد دروازه الدحیل کرد. برای الدحیل نیز فرجان ساسی (۵۷)، میشل اولونگا (۷۲) و المعز علی (۳+۹۰) گلزنی کردند.

در دیگر بازی الوکره که امید ابراهیمی را در ترکیب اصلی‌اش داشت ۴ بر ۲ مغلوب السد شد. گل‌های الوکره توسط ترنت ساینسبوری (۵۷) و دالا گلسون (۸۷) به دست آمدند. ایوب الکعبی (۲۷ و ۸۸) و اکرم عفیف (۴۸ و ۶۶) هم برای السد گل زدند.

در جدول رده‌بندی ۱۲ تیمی لیگ ستارگان قطر الوکره با ۲۷ امتیاز چهارم است. السیلیه قعرنشین نیز با اندوخته ۹ امتیازی یک گام دیگر به سقوط از این مسابقات نزدیک‌تر شد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی