تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.
پس از ناکامی در ماجرای استراماچونی و حذف از آسیا رخ داد

زلزله در استقلال؛ فتح‌الله‌زاده رفت!

علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال پس از ناکامی در پرداخت طلب استراماچونی، سرمربی ایتالیایی سابق این تیم که گفته می‌شود جریمه و محرومیت‌هایی چون حذف از لیگ قهرمانان آسیا، بسته شدن پنجره نقل و انتقالات و .. در پی دارد، از سمتش کناره‌گیری کرد.

کد خبر: ۱۴۷۴۳۶
۱۴:۰۰ - ۱۲ فروردين ۱۴۰۲

زلزله در استقلال؛ فتح‌الله‌زاده رفت!

دیدارنیوز: علی فتح‌الله‌زاده از مدیریت باشگاه استقلال کناره‌گیری کرد.

علی فتح‌الله‌زاده دقایقی پیش با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی خود، از مدیرعاملی استقلال استعفا داد. او در پست خود از وزیر ورزش درخواست کرده که همین امروز مدیرعامل جدید باشگاه استقلال معرفی شود.

روز گذشته در ورزشگاه آزادی و در جریان دیدار استقلال و ذوب‌آهن، هواداران آبی علیه فتح‌الله‌زاده و وزیر ورزش شعار داده بودند.

در پیام فتح‌الله‌زاده خطاب به وزیر ورزش آمده است:

«آقای سجادی همانگونه که مستحضرید این جانب به دلیل عشق و علاقمندی به تیم محبوبم و به عشق هواداران فهیم و قدرشناس استقلال در شرایط بحرانی قبول مسئولیت کردم.»

«متاسفانه بدلیل کتمان حقایق که توسط مدیریت سازمان خصوصی سازی نیز تایید شد با بدهی‌های غیرقابل باور و کمرشکن روبرو شدیم لذا از همان ابتدا عنوان کردم که به تنهایی قادر به پرداخت این حجم از بدهی ها نیستم.»

«متاسفانه در این میدان تنها ماندم و چاره ای جز ادامه مقطعی نداشتم تا حداقل تیم دچار سیر نزولی نشود و جایگاه تیم در لیگ حفظ شود. وقتی برای نظر و درخواست سی میلیون هوادار مظلوم استقلال اعتنایی نیست برای چه باید بمانم و با چه انگیزه ای کار کنم؟! با اجازه می روم شاید مدیر بعدی خودی باشد و به استقلال مظلوم کمک شود.»

زلزله در استقلال؛ فتح‌الله‌زاده رفت!

زلزله در استقلال؛ فتح‌الله‌زاده رفت!

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی