تیتر امروز

دربی ۱۰۱؛ ترکیب استقلال و پرسپولیس +ویدیو
آخر هیـ"جام"!

دربی ۱۰۱؛ ترکیب استقلال و پرسپولیس +ویدیو

امشب (چهارشنبه) ورزشگاه آزادی حال و هوای دیگری خواهد داشت؛ ورزشگاهی پر از خاطره، جنجال، تنش و هیاهو که هیجان را روی سکو‌ها به اوج خود رسانده است. پس از ۱۰۰ دربی، امشب یحیی و ساپینتو که انگیزه‌های...
یکی از سالن‌های کارخانه
عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار خبر داد:

یکی از سالن‌های کارخانه "داروگر" بازگشایی شد

چند روزی است که انتشار خبر تعطیلی کارخانه معروف "داروگر"، در رسانه‌ها حسابی داغ شده حالا عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار می‌گوید: خصوصی سازی چرخ دنده این کارخانه...
کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو
پیشنهادی برای فلج شدن اقتصاد طالبان؛ کشت "تریاک خانی"

کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو

یک کارشناس اقتصاد مدرن که پای ثابت برنامه‌های اقتصادی صدا و سیماست در یک کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، پیشنهاد داد، ایران به قطب اصلی کاشت خشخاش تبدیل شود.

چالوس و آزادراه تهران - شمال یک‌طرفه است

مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد که تردد از مسیر جنوب به شمال محور چالوس و آزادراه تهران - شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.

کد خبر: ۱۴۷۴۲۴
۱۱:۵۷ - ۱۲ فروردين ۱۴۰۲

چالوس و آزادراه تهران - شمال یک‌طرفه است

دیدارنیوز: طبق اطلاعات به دست آمده از مرکز مدیریت راه‌های کشور که تا ساعت ۱۱ امروز شنبه به‌روزرسانی شده، تردد از مسیر جنوب به شمال محور چالوس و آزادراه تهران - شمال تا اطلاع بعدی ممنوع شده است.

همچنین در مسیر شمال به جنوب محور چالوس حد فاصل ماسال تا هزارچم و مسیر شمال به جنوب محور هراز محدوده‌های کلرد و گزنک و محدوده لاسم در مسیر جنوب به شمال ترافیک سنگین و در آزادراه رشت - قزوین محدوده‌های رودبار و شیرین‌سو ترافیک نیمه‌سنگین است.

محور فیروزکوه و چالوس داری بارش باران و سایر محور‌های شمالی فاقد مداخلات جوی هستند و در حال حاضر در مسیر رفت و برگشت محور فیروزکوه تردد روان است.

طبق این اطلاعات، محور قدیم خرم‌آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم‌آباد - پل زال و محور خرم‌آباد - کوهدشت انجام می‌شود و محور‌های لاسم - ارجمند، وازک - بلده، سروآباد - پاوه، سی‌سخت - پادنا، جدید هشتگرد - طالقان، گنجنامه - تویسرکان و پونل - خلخال دارای انسداد فصلی است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی