تیتر امروز

گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.
ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح‌طلب

ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود

با آغاز سال ۱۴۰۲ و پررنگ شدن موضوع حجاب در کشور، دیدارنیوز بر آن شد در فصل جدید برنامه اصل ۲۷، سراغ این موضوع برود و در گفت‌وگو با صاحب نظران، چالش‌های فراروی جامعه را بررسی کند.

دعوت از مردم برای اهدای خون در ماه رمضان

مدیرکل انتقال خون استان تهران با اشاره به اینکه نیاز مراکز درمانی به خون و فرآورده‌های خونی، یک نیاز روزانه و مستمر است؛ نشانی و ساعت فعالیت مراکز اهدای خون تهران را اعلام کرد.

کد خبر: ۱۴۷۲۳۵
۲۰:۰۰ - ۰۸ فروردين ۱۴۰۲

دعوت از مردم برای اهدای خون در ماه رمضان

دیدارنیوز: سید منتظر شُبّر با تبریک فرارسیدن سال جدید و تقارن بهار طبیعت با ماه مبارک رمضان اظهار کرد: امیدواریم در کنار رسوم و آداب ایرانی اسلامی که در این ایام مورد توجه مردم قرار می‌گیرد، مسئله اهدای خون و نجات جان بیماران نیز در این شروع سال جدید و فرخندگی ایام، در برنامه‌ریزی پایتخت‌نشینان نوعدوست و مهربان قرار بگیرد.

مدیرکل انتقال خون استان تهران ادامه داد: مرکز اهدای خون وصال شیرازی تا پایان تعطیلات نوروزی، از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۴ فعال است.

وی افزود: مراکز اهدای خون شهرری، ستاری و تهرانپارس تا شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۴ در خدمت مردم برای اهدای خون هستند. دو مرکز اهدای خون ورامین و شهریار نیز از روز پنجم تا دهم فروردین ۱۴۰۲ از ساعت ۱۰ تا ۱۷، آماده خدمت به داوطلبان اهدای خون هستند.

مدیرکل انتقال خون استان تهران گفت: نیاز مراکز درمانی به خون و فرآورده‌های خونی، یک نیاز روزانه و مستمر است و از مردم شریف تهران درخواست می‌کنم در کنار روز‌های شیرین نوروز، به فکر نجات جان بیماران نیازمند به خون باشند.

نشانی و ساعات فعالیت مراکز اهدای خون استان تهران در تصویر زیر آمده است:

دعوت از مردم برای اهدای خون در ماه رمضان

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی