تیتر امروز

هشدار حزب الله به اسرائیل/ ادعای نیویورک‌تایمز درباره حادثه اصفهان
تنش میان ایران و اسرائیل پس از حمله تروریستی دمشق (بروزرسانی می‌شود)

هشدار حزب الله به اسرائیل/ ادعای نیویورک‌تایمز درباره حادثه اصفهان

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران شنبه شب ۲۵ فروردین‌ماه حملات گسترده پهپادی و موشکی خود را به اسرائیل انجام...
به ما رعایا ربطی ندارد، شما بکنید!
افاضات اضافه

به ما رعایا ربطی ندارد، شما بکنید!

در هفته‌ای که گذشت، عوام‌الملک به مسایل مهم و حساسی چون موی نسوان پرداخته و درباره حوادث اخیر در کشور گفته ما عوام، رعیتی بیش نیستیم و نباید این را فراموش کنیم.

دعوت از مردم برای اهدای خون در ماه رمضان

مدیرکل انتقال خون استان تهران با اشاره به اینکه نیاز مراکز درمانی به خون و فرآورده‌های خونی، یک نیاز روزانه و مستمر است؛ نشانی و ساعت فعالیت مراکز اهدای خون تهران را اعلام کرد.

کد خبر: ۱۴۷۲۳۵
۲۰:۰۰ - ۰۸ فروردين ۱۴۰۲

دعوت از مردم برای اهدای خون در ماه رمضان

دیدارنیوز: سید منتظر شُبّر با تبریک فرارسیدن سال جدید و تقارن بهار طبیعت با ماه مبارک رمضان اظهار کرد: امیدواریم در کنار رسوم و آداب ایرانی اسلامی که در این ایام مورد توجه مردم قرار می‌گیرد، مسئله اهدای خون و نجات جان بیماران نیز در این شروع سال جدید و فرخندگی ایام، در برنامه‌ریزی پایتخت‌نشینان نوعدوست و مهربان قرار بگیرد.

مدیرکل انتقال خون استان تهران ادامه داد: مرکز اهدای خون وصال شیرازی تا پایان تعطیلات نوروزی، از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۴ فعال است.

وی افزود: مراکز اهدای خون شهرری، ستاری و تهرانپارس تا شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۴ در خدمت مردم برای اهدای خون هستند. دو مرکز اهدای خون ورامین و شهریار نیز از روز پنجم تا دهم فروردین ۱۴۰۲ از ساعت ۱۰ تا ۱۷، آماده خدمت به داوطلبان اهدای خون هستند.

مدیرکل انتقال خون استان تهران گفت: نیاز مراکز درمانی به خون و فرآورده‌های خونی، یک نیاز روزانه و مستمر است و از مردم شریف تهران درخواست می‌کنم در کنار روز‌های شیرین نوروز، به فکر نجات جان بیماران نیازمند به خون باشند.

نشانی و ساعات فعالیت مراکز اهدای خون استان تهران در تصویر زیر آمده است:

دعوت از مردم برای اهدای خون در ماه رمضان

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی