تیتر امروز

اکبر حسنی: بانک‌ها برای تسهیلات تولید هزار بهانه می‌تراشند/ می‌توانستم با پولم دلار بخرم
بررسی موانع تولید در گفت‌وگو با مدیر عامل آریا چوب نفیس آفرینش+ویدیو

اکبر حسنی: بانک‌ها برای تسهیلات تولید هزار بهانه می‌تراشند/ می‌توانستم با پولم دلار بخرم

موانع، مشکلات و کارشکنی‌های مسیر تولید از ثبت درخواست و اخذ پروانه تا وارد کردن سخت افزار و موضوع ترخیص آن در گمرکات ایران در گفت‌وگوی دیدار با یک کارآفرین.
گزینه‌های اصولگرا‌های تندرو برای حذف قالیباف
چه کسی رئیس مجلس دوازدهم خواهد شد؟ دیدار گزارش می‌دهد:

گزینه‌های اصولگرا‌های تندرو برای حذف قالیباف

محمدباقر قالیباف گرچه نفر اول انتخابات مجلس دوازدهم از تهران نشد، اما همچنان انتظار دارد که در مقام شیخ مکلای جریان اصولگرا، در جایگاه خود ابقا شود، گزینه‌های دیگری نیز برای ریاست بر مجلس مطرح...
آینده معماری؛ از دانشگاه تا کف بازار کار
دیدار نخستین برنامه از "پریسکوپ" را منتشر می‌کند

آینده معماری؛ از دانشگاه تا کف بازار کار

با توجه به طیف گسترده علاقه مندی‌ها در دهه‌های اخیر در زمینه‌های شغلی و به طبع سردرگمی و عدم آگاهی نسل نوجوان و جوان (نسل Z) نسبت به آینده، بازار کار، میزان درآمد، جایگاه شغلی و اجتماعی هر حرفه...

ناپایداری جوی تهران طی ۴ روز آینده

اداره کل هواشناسی استان تهران ضمن تشریح وضعیت هوا طی چهار روز آینده، نسبت به ناپایداری جوی و رگبار و رعد برق همچنین کاهش کیفیت هوا براثر وزش باد شدید و خیزش گردوخاک هشدار داد.

کد خبر: ۱۴۷۲۲۷
۱۷:۴۳ - ۰۸ فروردين ۱۴۰۲

ناپایداری جوی تهران طی ۴ روز آینده

دیدارنیوز: اداره کل هواشناسی تهران با صدور هشدار از ناپایداری هوا برای امروز سه‌شنبه (۸ فروردین) خبر داد. در این روز وضعیت جوی نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات رگبار و رعدوبرق گاهی وزش باد را برای تهران شاهد خواهیم بود.

در روز چهارشنبه (۹ فروردین) وضعیت هوا کمی ابری در بعضی ساعات وزش باد خواهد بود. همچنین شاهد هوای ناپایداری خواهیم بود.

روز پنج‌شنبه (۱۰ فروردین) هوای تهران ناپایدار خواهد بود، به‌گونه‌ای که هوای تهران قسمتی ابری، در بعضی ساعات افزایش ابر و گاهی وزش باد شدید رخ می‌دهد.

همچنین در روز جمعه (۱۱ فروردین) هوای تهران ابری، در بعضی ساعات رگبار و رعدوبرق گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود؛ بنابراین وضعیت جوی ناپایداری خواهیم داشت.

در روز شنبه (۱۲ فروردین) وضعیت جوی ابری، در بعضی ساعات رگبار و رعدوبرق و وزش باد همچنین در اواخر وقت کاهش ابرناکی پیش بینی می‌شود. همچنین شاهد جوی ناپایدار در این روز هستیم.

کاهش کیفیت هوا براثر وزش باد شدید و خیزش گردو خاک

همچنین در ادامه اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار زردرنگ از وزش باد شدید و خیزش گردوخاک به‌ویژه در مناطق غربی و جنوبی استان تهران خبر داد.

براثر این مخاطرات جوی احتمال کاهش دید، کاهش کیفیت هوا، آسیب به سازه‌های موقت و خطر سقوط اشیاء وجود دارد.

برای کاهش تلفات ناشی از این وضعیت جوی این اداره محافظت و استحکام سازه‌های موقت، عدم تردد و پارک خودرو در کنار سازه‌های موقت و ساختمان‌های نیمه تمام، عدم استقرار در مناطق مرتفع مانند پشت‌بام، داربست و آمادگی دستگاه‌های امدادرسان را توصیه می‌کند.

هشدار زردرنگ به معنای این است که پدیده‌ای جوی رخ خواهد داد که ممکن است در سفر‌ها و انجام کار‌های روزمره اختلالاتی را ایجاد کند. این هشدار برای آگاهی مردم صادر می‌شود تا بتوانند آمادگی لازم برای مواجهه با پدیده‌ای جوی را داشته باشند که از حالت معمول کمی شدت بیشتری دارد. از سوی دیگر مسئولان نیز در جریان این هشدار‌ها قرار می‌گیرند تا اگر لازم باشد تمهیداتی را بیندیشند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی