تیتر امروز

گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.
ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح‌طلب

ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود

با آغاز سال ۱۴۰۲ و پررنگ شدن موضوع حجاب در کشور، دیدارنیوز بر آن شد در فصل جدید برنامه اصل ۲۷، سراغ این موضوع برود و در گفت‌وگو با صاحب نظران، چالش‌های فراروی جامعه را بررسی کند.

ناپایداری جوی تهران طی ۴ روز آینده

اداره کل هواشناسی استان تهران ضمن تشریح وضعیت هوا طی چهار روز آینده، نسبت به ناپایداری جوی و رگبار و رعد برق همچنین کاهش کیفیت هوا براثر وزش باد شدید و خیزش گردوخاک هشدار داد.

کد خبر: ۱۴۷۲۲۷
۱۷:۴۳ - ۰۸ فروردين ۱۴۰۲

ناپایداری جوی تهران طی ۴ روز آینده

دیدارنیوز: اداره کل هواشناسی تهران با صدور هشدار از ناپایداری هوا برای امروز سه‌شنبه (۸ فروردین) خبر داد. در این روز وضعیت جوی نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات رگبار و رعدوبرق گاهی وزش باد را برای تهران شاهد خواهیم بود.

در روز چهارشنبه (۹ فروردین) وضعیت هوا کمی ابری در بعضی ساعات وزش باد خواهد بود. همچنین شاهد هوای ناپایداری خواهیم بود.

روز پنج‌شنبه (۱۰ فروردین) هوای تهران ناپایدار خواهد بود، به‌گونه‌ای که هوای تهران قسمتی ابری، در بعضی ساعات افزایش ابر و گاهی وزش باد شدید رخ می‌دهد.

همچنین در روز جمعه (۱۱ فروردین) هوای تهران ابری، در بعضی ساعات رگبار و رعدوبرق گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود؛ بنابراین وضعیت جوی ناپایداری خواهیم داشت.

در روز شنبه (۱۲ فروردین) وضعیت جوی ابری، در بعضی ساعات رگبار و رعدوبرق و وزش باد همچنین در اواخر وقت کاهش ابرناکی پیش بینی می‌شود. همچنین شاهد جوی ناپایدار در این روز هستیم.

کاهش کیفیت هوا براثر وزش باد شدید و خیزش گردو خاک

همچنین در ادامه اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار زردرنگ از وزش باد شدید و خیزش گردوخاک به‌ویژه در مناطق غربی و جنوبی استان تهران خبر داد.

براثر این مخاطرات جوی احتمال کاهش دید، کاهش کیفیت هوا، آسیب به سازه‌های موقت و خطر سقوط اشیاء وجود دارد.

برای کاهش تلفات ناشی از این وضعیت جوی این اداره محافظت و استحکام سازه‌های موقت، عدم تردد و پارک خودرو در کنار سازه‌های موقت و ساختمان‌های نیمه تمام، عدم استقرار در مناطق مرتفع مانند پشت‌بام، داربست و آمادگی دستگاه‌های امدادرسان را توصیه می‌کند.

هشدار زردرنگ به معنای این است که پدیده‌ای جوی رخ خواهد داد که ممکن است در سفر‌ها و انجام کار‌های روزمره اختلالاتی را ایجاد کند. این هشدار برای آگاهی مردم صادر می‌شود تا بتوانند آمادگی لازم برای مواجهه با پدیده‌ای جوی را داشته باشند که از حالت معمول کمی شدت بیشتری دارد. از سوی دیگر مسئولان نیز در جریان این هشدار‌ها قرار می‌گیرند تا اگر لازم باشد تمهیداتی را بیندیشند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی