تیتر امروز

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!
دوگانه یحیی در حضور پرتغالی‌ها!

استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!

تیم پرسپولیس پس از فتح لیگ برتر، در دیداری جنجالی و پرتنش با شکست استقلال قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شد تا یحیی و تیمش با عملکردی درخشان دوگانه این فصل را به خانه ببرند. امید عالیشاه بازیکن...
هرگونه تقلیل و یا تغیر زمان در اجرای رتبه بندی معلمان خلاف قانون مجلس است

نماینده مجلس: رئیسی با مسببین تاخیر در پرداخت حقوق معلمان برخورد کند

روح الله متفکر آزاد، عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مجلس با ابراز تاسف نسبت به رفتار مسئولین در زمینه پرداخت حقوق اسفندماه معلمان گفت: از رئیس جمهور می‌خواهیم برخورد جدی در این زمینه با مسببین داشته باشد.

کد خبر: ۱۴۷۱۱۹
۲۰:۰۰ - ۰۶ فروردين ۱۴۰۲

نماینده مجلس: رئیس‌جمهور با مسببین تاخیر در پرداخت حقوق معلمان برخورد کند

دیدارنیوز: عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مجلس گفت: متاسفانه رفتار مسئولین در زمینه پرداخت حقوق اسفندماه معلمان محل انتقادات جدی دارد و ما از رئیس جمهور می‌خواهیم برخورد جدی در این زمینه با مسببین داشته باشد.

روح الله متفکر آزاد با اشاره به اجرای قانون رتبه بندی معلمان و موضوع معوقات فرهنگیان بیان کرد: مجلس براساس قانون رتبه بندی معلمان معتقد است که این قانون باید از نیمه دوم سال ۱۴۰۰ اعمال شود.

وی با بیان اینکه مجلس بر اجرای صحیح قانون رتبه بندی معلمان پافشاری دارد، بیان کرد: قانون به درستی زمان اجرای رتبه بندی معلمان را روشن و شفاف کرده است بنابراین رتبه بندی معلمان باید از تاریخ معین شده، لحاظ و مابقی معوقات به فرهنگیان پرداخت شود لذا هرگونه تقلیل و یا تغییر زمان در زمینه رتبه بندی معلمان از نظر مجلس خلاف قانون تلقی می‌شود.

به نقل از خانه ملت، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس ادامه داد: متاسفانه رفتار مسئولین در زمینه پرداخت حقوق اسفندماه معلمان محل انتقادات جدی دارد و ما از رئیس جمهور می‌خواهیم برخورد جدی در این زمینه داشته باشد. مجلس هم در مقام نظارت، پیگیری‌های لازم برای برخورد با مسببین تاخیر در پرداخت حقوق اسفندماه معلمان خواهد داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی