تیتر امروز

گزارش زنده؛ استقلال ۰ - پرسپولیس ۱؛ باران سنگ و بطری! +ویدیو
فینال جام حذفی فوتبال ایران؛ آخر هیـ"جام"!

گزارش زنده؛ استقلال ۰ - پرسپولیس ۱؛ باران سنگ و بطری! +ویدیو

امشب (چهارشنبه) ورزشگاه آزادی حال و هوای دیگری خواهد داشت؛ ورزشگاهی پر از خاطره، جنجال، تنش و هیاهو که هیجان را روی سکو‌ها به اوج خود رسانده است. پس از ۱۰۰ دربی، امشب یحیی و ساپینتو که انگیزه‌های...
یکی از سالن‌های کارخانه
عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار خبر داد:

یکی از سالن‌های کارخانه "داروگر" بازگشایی شد

چند روزی است که انتشار خبر تعطیلی کارخانه معروف "داروگر"، در رسانه‌ها حسابی داغ شده حالا عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار می‌گوید: خصوصی سازی چرخ دنده این کارخانه...
کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو
پیشنهادی برای فلج شدن اقتصاد طالبان؛ کشت "تریاک خانی"

کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو

یک کارشناس اقتصاد مدرن که پای ثابت برنامه‌های اقتصادی صدا و سیماست در یک کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، پیشنهاد داد، ایران به قطب اصلی کاشت خشخاش تبدیل شود.
بی پرده با مربی خاتون بم

جعفری:گاهی چاره‌ای جز صبر نیست

خاتون بم در سوم اسفند ۱۴۰۱ به نهمین قهرمانی خودش در لیگ فوتبال زنان رسید.

کد خبر: ۱۴۷۰۵۶
۱۳:۳۳ - ۰۵ فروردين ۱۴۰۲

جعفری:گاهی چاره‌ای جز صبر نیست

دیدار نیوز ـ شقایق آسیایی: در نهمین قهرمانی خاتون گفتگو کردیم با مرضیه جعفری سرمربی این تیم که یکبار در زلزله بم شاگردانش را از دست داد و با وجود مشکلات زیادی که در زندگی‌اش در زمان از دست دادن فرزند پشت سر گذاشته، همیشه صبور و باانگیزه در کنار شاگردانش بوده؛ او در این مورد می‌گوید: گاهی چاره‌ای جز صبر نیست.

 

در حالی که بلند گوی ورزشگاه بازیکنان را برای گرفتن مدال قهرمانی صدا می‌زند، یک نفر جلوی همه منتظر است تا یک به یک بازیکنان بم را چون فرزندان خودش، در آغوش بگیرد. مرضیه جعفری و بم تنها یک قهرمانی تا دریافت اولین ستاره لیگ فاصله دارد.

و در این فصل تیمی را روانه میدان کرد که با وجود اینکه در مقطعی از لیگ صدر را از دست داد، ولی توانست فاصله را با همشهری خود شهرداری سیرجان جبران کند. خاتون در ادامه نیز رقابت نزدیکی با سپاهان داشت و در نهایت چند هفته مانده به پایان لیگ موفق شد با ۵۰ امتیاز، ۵۵ گل زده و تنها ۵ گل خورده، با ۱۶ برد دو تساوی و بدون باخت با اقتدار نهمین قهرمانی اش را به دست آورد.

برچسب ها: ورزش بانوان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی