تیتر امروز

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!
دوگانه یحیی در حضور پرتغالی‌ها!

استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!

تیم پرسپولیس پس از فتح لیگ برتر، در دیداری جنجالی و پرتنش با شکست استقلال قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شد تا یحیی و تیمش با عملکردی درخشان دوگانه این فصل را به خانه ببرند. امید عالیشاه بازیکن...
بی پرده با مربی خاتون بم

جعفری:گاهی چاره‌ای جز صبر نیست

خاتون بم در سوم اسفند ۱۴۰۱ به نهمین قهرمانی خودش در لیگ فوتبال زنان رسید.

کد خبر: ۱۴۷۰۵۶
۱۳:۳۳ - ۰۵ فروردين ۱۴۰۲

جعفری:گاهی چاره‌ای جز صبر نیست

دیدار نیوز ـ شقایق آسیایی: در نهمین قهرمانی خاتون گفتگو کردیم با مرضیه جعفری سرمربی این تیم که یکبار در زلزله بم شاگردانش را از دست داد و با وجود مشکلات زیادی که در زندگی‌اش در زمان از دست دادن فرزند پشت سر گذاشته، همیشه صبور و باانگیزه در کنار شاگردانش بوده؛ او در این مورد می‌گوید: گاهی چاره‌ای جز صبر نیست.

 

در حالی که بلند گوی ورزشگاه بازیکنان را برای گرفتن مدال قهرمانی صدا می‌زند، یک نفر جلوی همه منتظر است تا یک به یک بازیکنان بم را چون فرزندان خودش، در آغوش بگیرد. مرضیه جعفری و بم تنها یک قهرمانی تا دریافت اولین ستاره لیگ فاصله دارد.

و در این فصل تیمی را روانه میدان کرد که با وجود اینکه در مقطعی از لیگ صدر را از دست داد، ولی توانست فاصله را با همشهری خود شهرداری سیرجان جبران کند. خاتون در ادامه نیز رقابت نزدیکی با سپاهان داشت و در نهایت چند هفته مانده به پایان لیگ موفق شد با ۵۰ امتیاز، ۵۵ گل زده و تنها ۵ گل خورده، با ۱۶ برد دو تساوی و بدون باخت با اقتدار نهمین قهرمانی اش را به دست آورد.

برچسب ها: ورزش بانوان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی