تیتر امروز

فوری؛ حمله ایران به اسرائیل/ آمریکا، انگلیس و فرانسه با پهپاد‌ها و موشک‌ها مقابله می‌کنند
تهران در واکنش به شهادت فرماندهان سپاه در سوریه انتقام می‌گیرد

فوری؛ حمله ایران به اسرائیل/ آمریکا، انگلیس و فرانسه با پهپاد‌ها و موشک‌ها مقابله می‌کنند

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران می‌خواهد به این حمله واکنش نشان دهد و تل‌آویو را «تنبیه» کند.
بی پرده با مربی خاتون بم

جعفری:گاهی چاره‌ای جز صبر نیست

خاتون بم در سوم اسفند ۱۴۰۱ به نهمین قهرمانی خودش در لیگ فوتبال زنان رسید.

کد خبر: ۱۴۷۰۵۶
۱۳:۳۳ - ۰۵ فروردين ۱۴۰۲

جعفری:گاهی چاره‌ای جز صبر نیست

دیدار نیوز ـ شقایق آسیایی: در نهمین قهرمانی خاتون گفتگو کردیم با مرضیه جعفری سرمربی این تیم که یکبار در زلزله بم شاگردانش را از دست داد و با وجود مشکلات زیادی که در زندگی‌اش در زمان از دست دادن فرزند پشت سر گذاشته، همیشه صبور و باانگیزه در کنار شاگردانش بوده؛ او در این مورد می‌گوید: گاهی چاره‌ای جز صبر نیست.

 

در حالی که بلند گوی ورزشگاه بازیکنان را برای گرفتن مدال قهرمانی صدا می‌زند، یک نفر جلوی همه منتظر است تا یک به یک بازیکنان بم را چون فرزندان خودش، در آغوش بگیرد. مرضیه جعفری و بم تنها یک قهرمانی تا دریافت اولین ستاره لیگ فاصله دارد.

و در این فصل تیمی را روانه میدان کرد که با وجود اینکه در مقطعی از لیگ صدر را از دست داد، ولی توانست فاصله را با همشهری خود شهرداری سیرجان جبران کند. خاتون در ادامه نیز رقابت نزدیکی با سپاهان داشت و در نهایت چند هفته مانده به پایان لیگ موفق شد با ۵۰ امتیاز، ۵۵ گل زده و تنها ۵ گل خورده، با ۱۶ برد دو تساوی و بدون باخت با اقتدار نهمین قهرمانی اش را به دست آورد.

برچسب ها: ورزش بانوان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی