تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.

جاده‌های کوهستانی گلستان برفی و لغزنده است

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان با اشاره به بارش باران و برف در استان، گفت: جاده‌های کوهستانی استان گلستان برفی و لغزنده است.

کد خبر: ۱۴۶۹۸۰
۱۳:۳۵ - ۰۳ فروردين ۱۴۰۲

جاده‌های کوهستانی گلستان برفی و لغزنده است

دیدارنیوز: عادل مصدقی با اشاره به کاهش محسوس دمای هوا در استان اظهار داشت: برای عبور از جاده‌های کوهستانی استان گلستان همراه داشتن تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیرچرخ، ضروری است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان با بیان اینکه سایر جاده‌های استان نیز بارانی و لغزنده است، اضافه کرد: پدیده مه نیز کاهش دید افقی را سبب شده است.

در پی فعالیت سامانه بارشی در گلستان، شاهد بارش باران در اغلب مناطق استان هستیم و پلیس راه از مردم خواسته که با فاصله طولی مناسب و سرعت مطمئنه حرکت کنند.

جانشین رئیس پلیس راه گلستان هم گفت: از ابتدای سفر‌های نوروزی تا پایان دیروز، هفت فقره تصادف منجر به فوت در جاده‌های استان به وقوع پیوست و در این میان ۹ نفر جان خود را از دست دادند.

سرهنگ مهدی قنبری افزود: خواب آلودگی، سرعت غیرمجاز، ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه، واژگونی و خروج از مسیر، علت اصلی این تصادفات بود.

وی با اشاره به بارش برف و باران در گلستان و لغزندگی جاده‌ها و همینطور پدیده مه و کاهش دید افقی، از رانندگان خواست که بیشتر احتیاط، مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت و مسافران بعد از مدتی رانندگی، حتماً دقایقی استراحت کنند.

امان محمد کمالی مدیرکل هواشناسی گلستان نیز اظهار کرد: طی ساعات آینده سامانه ناپایدار و بارشی فعال در گلستان از نواحی شرق استان خارج خواهد شد. کاهش ابر و ناپایداری هوا از نواحی غربی گلستان آغاز و به تدریج آسمان همه مناطق صاف و آفتابی خواهد شد.

مدیرکل هواشناسی گلستان ادامه داد: افزایش محسوس دمای در روز‌های آینده محتمل بوده و آسمان صاف و آفتابی در انتظار بخش‌های زیادی از استان است.

کمالی گفت: روز گذشته بیشترین بارش باران در مینودشت و ۱۰ سانتی متر برف در شاهکوه گرگان به ثبت رسیده است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی