تیتر امروز

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!
دوگانه یحیی در حضور پرتغالی‌ها!

استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!

تیم پرسپولیس پس از فتح لیگ برتر، در دیداری جنجالی و پرتنش با شکست استقلال قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شد تا یحیی و تیمش با عملکردی درخشان دوگانه این فصل را به خانه ببرند. امید عالیشاه بازیکن...

ساینا صفر در پایان ۱۴۰۱ چند قیمت خورد؟

قیمت برخی از مدل‌های صفر ساینا با افزایش همراه شده است؛ قیمت ساینا S دنده‌ای مدل ۹۹ به ۳۴۵ میلیون تومان رسیده که به معنای افزایش ۱۵ میلیونی طی هفته است.

کد خبر: ۱۴۶۸۸۴
۱۹:۲۷ - ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

ساینا صفر در پایان ۱۴۰۱ چند قیمت خورد؟

دیدارنیوز: بر اساس قیمت روز ساینا صفر، EX دنده‌ای مدل ۹۹ به ۳۴۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۳۵میلیون گران شده است. قیمت ساینا S دنده‌ای مدل ۹۹ به ۳۴۵ میلیون تومان رسیده است که به معنای افزایش ۱۵ میلیونی طی هفته است.

قیمت ساینا پلاس دنده‌ای ۱۴۰۰ نیز ۳۴۵ میلیون تومان اعلام شده است که طی ماه گذشته ۴۵ میلیون ارزان شده است. برای خرید ساینا پلاس دنده‌ای مدل ۹۹ باید ۳۵۰ میلیون هزینه کنید که ۲۰ میلیون ارزان شده است.

لازم به ذکر است که دخل و تصرفی در قیمت‌ها نشده و ممکن است خودرو‌های ایرانی و خارجی در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود.

ساینا صفر در پایان ۱۴۰۱ چند قیمت خورد؟

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی