تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.

زمان اولین تمرین تیم‌ملی؛ دستیاران قلعه‌نویی مشخص شدند

در شرایطی که امروز یکشنبه، اولین تمرین تیم ملی با هدایت قلعه‌نویی و کادرفنی جدید برگزار خواهد شد، سعید الهویی، رحمان رضایی، علی اصغر قربانعلی‌پور، آلین دینکا و علی کمانگری (آنالیزور) به عنوان اعضای کادر فنی تیم ملی انتخاب شده‌اند.

کد خبر: ۱۴۶۸۱۵
۱۱:۳۴ - ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

زمان اولین تمرین تیم‌ملی؛ دستیاران قلعه‌نویی مشخص شدند

دیدارنیوز: دستیاران امیر قلعه‌نویی در تیم ملی فوتبال ایران برای اردوی پیش‌رو مشخص شدند.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، امیر قلعه‌نویی اعضای کادر فنی تیم ملی را برای اردوی پیش‌روی تیم ملی را مشخص کرد. بر این اساس، سعید الهویی، رحمان رضایی، علی اصغر قربانعلی‌پور، آلین دینکا و علی کمانگری (آنالیزور) اعضای کادر فنی تیم ملی را تشکیل می‌دهند.

دستیار اول خارجی سرمربی تیم ملی نیز به دلیل زمان محدود از زمان پایان بازی‌های لیگ تا آغاز اردو، پس از این کمپ معرفی می‌شود و یک مربی ایرانی دیگر هم به کادر فعلی اضافه خواهد شد.

اولین تمرین تیم ملی امروز برگزار می‌شود

تیم ملی فوتبال امروز در زمین شماره دو کمپ تیم‌های ملی تمرین خواهد کرد. از امروز تمرینات تیم ملی فوتبال ایران با سرمربیگری امیر قلعه‌نویی آغاز خواهد شد.

تمرین امروز ساعت ١۶:٣٠ در کمپ تیم‌های ملی آغاز خواهد شد و حضور نمایندگان رسانه‌های گروهی در ١۵ دقیقه نخست این تمرین بلامانع است.

خبرنگاران و عکاسان می‌توانند با در دست داشتن کارت خبرنگاری وزارت ورزش و جوانان در مرکز ملی فوتبال حاضر شوند و ١۵ دقیقه ابتدایی تمرین تیم ملی را پوشش دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی