تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.

زلاتان ۴۱ ساله در تیم ملی سوئد!

زلاتان ابراهیموویچ با تایید مربی تیم ملی سوئد، برای دو بازی آینده این تیم برابر بلژیک و آذربایجان در فهرست سوئد خواهد بود.

کد خبر: ۱۴۶۷۰۲
۱۶:۵۴ - ۲۴ اسفند ۱۴۰۱

زلاتان ۴۱ ساله در تیم ملی سوئد!

دیدارنیوز: زلاتان ابراهیموویچ، اسطوره سوئدی، در ۴۱ سالگی دوباره به تیم ملی کشورش دعوت شده است. او که پس از سپری کردن یک مصدومیت طولانی‌مدت به میادین برگشته، به زودی در بازی‌های ملی ماه مارس ۲۰۲۳ برای سوئد به میدان خواهد رفت.

یان اندرسون سرمربی تیم ملی سوئد، در نشست خبری خود به دعوت از زلاتان ابراهموویچ برای بازی‌های پیش روی آن‌ها برابر بلژیک و آذربایجان در مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۴ اشاره کرد. اندرسون گفت: «از زلاتان در طول این دو مسابقه استفاده خواهیم کرد. او وضعیت خوبی دارد و می‌تواند به تیم ملی کمک کند، چون در غیر این‌صورت اصلا دعوتش نمی‌کردم.»

زمانی که سوئد به مصاف بلژیک برود، نزدیک به یک سال از آخرین بازی زلاتان برای سوئد گذشته است. آخرین بازی که ایبرا برای تیم ملی سوئد انجام داد، روز ۲۹ مارس سال ۲۰۲۲ برابر لهستان بود. او که سال ۲۰۱۶ پس از حضور در جام ملت‌های اروپا بازنشسته شده بود، بعد از پنج سال غیبت در این تیم دوباره پیراهن سوئد را به تن کرد و این تیم را در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ همراهی کرد.

زلاتان مدت‌ها خانه‌نشین بود، اما اکنون دوباره پا به توپ شده است و به‌عنوان بازیکن تعویضی برای میلان به میدان می‌رود. زلاتان فقط ۶۸ دقیقه در تمام مسابقات برای میلان به میدان رفته است. در کارنامه زلاتان ۱۲۱ بازی و ۶۲ گل ملی به چشم می‌خورد.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی