تیتر امروز

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!
دوگانه یحیی در حضور پرتغالی‌ها!

استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!

تیم پرسپولیس پس از فتح لیگ برتر، در دیداری جنجالی و پرتنش با شکست استقلال قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شد تا یحیی و تیمش با عملکردی درخشان دوگانه این فصل را به خانه ببرند. امید عالیشاه بازیکن...
پس از شکست برابر سپاهان مطرح شد

مدیرعامل پرسپولیس همچنان امیدوار؛ دانشگر باید اخراج می‌شد

رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با وجود شکست در دیدار حساس مقابل سپاهان که حکم بازی فینال و ۶ امتیاز را داشت، می‌گوید همچنان به کسب قهرمانی لیگ امیدوار است و دانشگر مدافع سپاهان به دلیل خطا روی آل‌کثیر باید در دقایق پایانی و قبل از گل سپاهان، اخراج می‌شد.

کد خبر: ۱۴۶۴۶۵
۱۹:۲۴ - ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

مدیرعامل پرسپولیس همچنان امیدوار؛ دانشگر باید اخراج می‌شد

دیدارنیوز: مدیرعامل پرسپولیس گفت که هنوز از کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال ناامید نشده‌اند.

رضا درویش پس از شکست یک بر صفر پرسپولیس مقابل سپاهان گفت: انسان به امید زنده است و هنوز چیزی تمام نشده؛ بازیکنان مصدوم ما برسند شرایط تیم ما بهتر می‌شود. بدشانس بودیم و در این چند وقت بازیکن مصدوم زیاد داشتیم. امیدواریم شرایط ما برای هفته‌های آینده بهتر شود.

وی درباره اخراج مهاجم برزیلی پرسپولیس عنوان کرد: کارشناسان داوری باید پاسخ بدهند، ولی به نظر من اخطار اول پریرا بی‌مورد بود. واقعاً روی او چند بار خطا شد و علت تصمیم داور را نمی‌دانم. در نیمه دوم داور می‌توانست همان تصمیم (اخراج) را در خصوص خطای نیمه دوم روی آل‌کثیر بگیرد، چون ضربه به ران عیسی خورد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی