تیتر امروز

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم
 گفت‌وگوی بی‌تعارف دیدار با بیژن بیرنگ درباره زن، زندگی و ایران

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم

برای بینندگان تلویزیون در دهه‌های ۶۰ و ۷۰، نام بیژن بیرنگ یادآور روز‌های اوج در جذب مخاطبان میلیونی است، روز‌هایی که از آن‌ها تنها خاطرات شیرین باقی مانده. در گفت‌وگوی دیدار در مورد امروز و دیروز...
نوروز؛ از سیحون تا فرات، از هند تا حلب
دیدارنیوز در سال نو بررسی می‌کند

نوروز؛ از سیحون تا فرات، از هند تا حلب

نوروز جغرافیا نمی‌شناسد و امروز در شرق و غرب عالم نوروز را جشن می‌گیرند، از طرفی بیش از بیست کشور در جهان ،خود خاستگاه نوروز هستند. دیدارنیوز در سال نو جایگاه نوروز در جهان را مورد بررسی قرار...
فاطمه راکعی: اصولگرایان جدید به اصول اخلاقی پایبند نیستند/حسن روحانی ادعای اصلاح‌طلبی نداشت/قانون مدنی نیاز به بازنگری دارد
برنامه هجدهم اصل ۲۷؛ گفت‌وگو با نماینده مجلس ششم/ قسمت پایانی

فاطمه راکعی: اصولگرایان جدید به اصول اخلاقی پایبند نیستند/حسن روحانی ادعای اصلاح‌طلبی نداشت/قانون مدنی نیاز به بازنگری دارد

در برنامه هجدهم "اصل ۲۷" با فاطمه راکعی، نماینده مجلس ششم و فعال سیاسی اصلاح طلب صحبت کردیم و دیدگاه ایشان را درباره حوادث اخیر جویا شدیم؛دومین و آخرین قسمت این گفت‌وگو را بخوانید.

رادان: «سرقت» آزار دهنده شده!

سردار احمدرضا رادان، فرمانده کل انتظامی که در خوزستان حضور دارد، با اشاره به اینکه موضوع سرقت مردم را آزار داده و مطالبه گری آن‌ها را به دنبال داشته، تاکید کرد: ما بحث سرقت را به صورت ویژه پیگیری می‌کنیم.

کد خبر: ۱۴۶۴۴۶
۱۳:۱۹ - ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

رادان: «سرقت» آزار دهنده شده!

دیدارنیوز: فرمانده کل انتظامی به همراه رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور به منظور حضور در مراسم روز ملی راهیان نور و بازدید از یادمان‌های دفاع مقدس وارد استان خوزستان شد.

سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران به همراه سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور به منظور حضور در مراسم روز ملی راهیان نور و بازدید از یادمان‌های دفاع مقدس وارد استان خوزستان شدند.

بررسی عملکرد فرماندهی و مرزبانی استان خوزستان و حضور درمناطق راهیان نور از اهداف سفر سردار رادان فرمانده کل انتظامی کشور به استان خوزستان است.

سردار احمدرضا رادان پس از ورود به استان خوزستان در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین عبدالنبی موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در استان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهارداشت: توفیقی حاصل شد که به اتفاق سردار کارگر جهت سرکشی از محل استقرار کاروان‌های راهیان نور و بررسی اقدامات همکارانم در فرماندهی انتظامی و مرزبانی در استان خوزستان حضورداشته باشیم و یاد و خاطره دوران جنگ و دفاع مقدس را در خاطرمان زنده کنیم.

وی افزود: در دوران جنگ تحمیلی یکی از رزمنده‌ها که بعد‌ها شهید شد، گفت: سرزمین خوزستان سرزمین خاطره انگیزی خواهد شد و می‌بینیم که این سرزمین زیارتگاه مردم شده است.

این مقام ارشد انتظامی در کشور ادامه داد: در مسئولیتی که مقام معظم رهبری به بنده محول کردند هفت فرمان وجود دارد: جلب رضایت خدا، جلب رضایت مردم، تامین آسایش و امنیت مردم، ارتقاء توان پلیس، افزایش شأن و منزلت کارکنان و یک حکم کلی هم دادند که ابلاغ فرمودند همه سازمان‌ها کمک کنند و این فرصت مغتنمی شده تا از همین بابت ورود کنیم و کار‌هایی را انجام دهیم.

فرمانده انتظامی کل کشور با اشاره به اینکه موضوع سرقت مردم را آزار داده است و مطالبه گری آن‌ها را به دنبال داشته، تاکید کرد: ما بحث سرقت را به صورت ویژه پیگیری می‌کنیم و نیز در سراسر کشور شروع کرده‌ایم و مقرر شده تا پایان سال و در سال آینده این موضوع را به جد دنبال کنیم؛ همچنین جمع آوری معتادین متجاهر از دیگر برنامه‌های مهم ما است.

رونمایی از تمبر راهیان نور، تجلیل از دست اندرکاران و فعالان راهیان نور و معرفی شهدای شاخص سال ۱۴۰۲ (چهار شهید شاخص) از جمله برنامه‌های مراسم روز ملی راهیان نور امشب است.

مراسم روز ملی راهیان نور با حضور زائران سراسر کشور و سخنرانی سردار رادان فرمانده فراجا و شماری دیگر از مسئولان لشکری و کشوری ساعت ۱۹:۳۰ در اردوگاه شهید باکری خرمشهر آغاز می‌شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی