تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.

حدادی: مسمومیت‌ها در اولویت مجلس و دولت است

حدادی، سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها درباره مسمومیت‌های سریالی در مدارس دخترانه ایران گفت: این موضوع در اولویت مجلس و دولت بوده و ان شاءالله بررسی‌ها چه در مجلس و چه در دولت به نتیجه برسد و جمع بندی خوبی به مردم ارائه شود.

کد خبر: ۱۴۶۲۵۹
۰۸:۰۴ - ۱۶ اسفند ۱۴۰۱

حدادی: مسمومیت‌ها در اولویت مجلس و دولت است

دیدارنیوز: سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، تاکید کرد: با توجه به فرمان مقام معظم رهبری باید با افرادی که حرکت خشونت آمیز با این شیوه را در بحث مسمومیت دانش آموزان دنبال کردند برخورد جدی صورت گیرد.

علی حدادی، با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب در خصوص اینکه مسمومیت دانش آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است، بیان کرد: بررسی موضوع مسمومیت دانش آموزان باید در اولویت قرار گیرد. اکنون کار گروهی در مجلس متشکل از کمیسیون‌های بهداشت، آموزش، امنیت و امور داخلی تشکیل شده و در حال بررسی ابعاد این موضوع هستند.

وی در ادامه اظهار کرد: دولتمردان نیز وظیفه سنگینی در این حوزه بر دوش دارند. همان طوری که مقام معظم رهبری تاکید کردند اگر افرادی به این موضوع هنجارشکن دامن زده باشند باید شناسایی و مورد برخورد جدی قرار گیرند. باید با افرادی که این حرکت خشونت آمیز با این شیوه را دارند برخورد جدی صورت گیرد.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها تصریح کرد: این موضوع در اولویت مجلس و دولت بوده و ان شاءالله بررسی‌ها چه در مجلس و چه در دولت به نتیجه برسد و جمع بندی خوبی به مردم ارائه شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی