تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...

حدادی: مسمومیت‌ها در اولویت مجلس و دولت است

حدادی، سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها درباره مسمومیت‌های سریالی در مدارس دخترانه ایران گفت: این موضوع در اولویت مجلس و دولت بوده و ان شاءالله بررسی‌ها چه در مجلس و چه در دولت به نتیجه برسد و جمع بندی خوبی به مردم ارائه شود.

کد خبر: ۱۴۶۲۵۹
۰۸:۰۴ - ۱۶ اسفند ۱۴۰۱

حدادی: مسمومیت‌ها در اولویت مجلس و دولت است

دیدارنیوز: سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، تاکید کرد: با توجه به فرمان مقام معظم رهبری باید با افرادی که حرکت خشونت آمیز با این شیوه را در بحث مسمومیت دانش آموزان دنبال کردند برخورد جدی صورت گیرد.

علی حدادی، با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب در خصوص اینکه مسمومیت دانش آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است، بیان کرد: بررسی موضوع مسمومیت دانش آموزان باید در اولویت قرار گیرد. اکنون کار گروهی در مجلس متشکل از کمیسیون‌های بهداشت، آموزش، امنیت و امور داخلی تشکیل شده و در حال بررسی ابعاد این موضوع هستند.

وی در ادامه اظهار کرد: دولتمردان نیز وظیفه سنگینی در این حوزه بر دوش دارند. همان طوری که مقام معظم رهبری تاکید کردند اگر افرادی به این موضوع هنجارشکن دامن زده باشند باید شناسایی و مورد برخورد جدی قرار گیرند. باید با افرادی که این حرکت خشونت آمیز با این شیوه را دارند برخورد جدی صورت گیرد.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها تصریح کرد: این موضوع در اولویت مجلس و دولت بوده و ان شاءالله بررسی‌ها چه در مجلس و چه در دولت به نتیجه برسد و جمع بندی خوبی به مردم ارائه شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی