تیتر امروز

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم
 گفت‌وگوی بی‌تعارف دیدار با بیژن بیرنگ درباره زن، زندگی و ایران

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم

برای بینندگان تلویزیون در دهه‌های ۶۰ و ۷۰، نام بیژن بیرنگ یادآور روز‌های اوج در جذب مخاطبان میلیونی است، روز‌هایی که از آن‌ها تنها خاطرات شیرین باقی مانده. در گفت‌وگوی دیدار در مورد امروز و دیروز...
نوروز؛ از سیحون تا فرات، از هند تا حلب
دیدارنیوز در سال نو بررسی می‌کند

نوروز؛ از سیحون تا فرات، از هند تا حلب

نوروز جغرافیا نمی‌شناسد و امروز در شرق و غرب عالم نوروز را جشن می‌گیرند، از طرفی بیش از بیست کشور در جهان ،خود خاستگاه نوروز هستند. دیدارنیوز در سال نو جایگاه نوروز در جهان را مورد بررسی قرار...
فاطمه راکعی: اصولگرایان جدید به اصول اخلاقی پایبند نیستند/حسن روحانی ادعای اصلاح‌طلبی نداشت/قانون مدنی نیاز به بازنگری دارد
برنامه هجدهم اصل ۲۷؛ گفت‌وگو با نماینده مجلس ششم/ قسمت پایانی

فاطمه راکعی: اصولگرایان جدید به اصول اخلاقی پایبند نیستند/حسن روحانی ادعای اصلاح‌طلبی نداشت/قانون مدنی نیاز به بازنگری دارد

در برنامه هجدهم "اصل ۲۷" با فاطمه راکعی، نماینده مجلس ششم و فعال سیاسی اصلاح طلب صحبت کردیم و دیدگاه ایشان را درباره حوادث اخیر جویا شدیم؛دومین و آخرین قسمت این گفت‌وگو را بخوانید.

توضیح وزیر آموزش و پرورش درباره تامین امنیت مدارس؛ نگرانی اولیا خیلی زیاد است

نوری، وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه اکنون نگرانی‌ها درباره مسمومیت‌ها در مدارس کاهش یافته است، گفت: با این حال از نظر رسانه‌ای نگرانی اولیا خیلی زیاد است که این جو روانی را باید منطقی کنیم.

کد خبر: ۱۴۶۲۵۲
۱۹:۳۷ - ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

توضیح وزیر آموزش و پرورش درباره تامین امنیت مدارس

دیدارنیوز: یوسف نوری در جمع خبرنگاران و در حاشیه نخستین همایش تجلیل از یاریگران سلامت دانش آموزان درباره تدابیر اتخاذ شده برای کنترل جو روانی و استرس ایجاد شده در ماجرای مسمومیت دانش‌آموزان گفت: جلسات متعددی برگزار شده است و بسیاری از دستگاه‌های مرتبط درگیر رسیدگی به موضوع مسمومیت دانش‌آموزان هستند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب امروز فرمودند این موضوع در اولویت دستگاه‌های مرتبط و سایر دستگاه‌ها قرار بگیرد و ما در روز دو جلسه مفصل درباره مسمومیت دانش‌آموزان داریم.

وزیر آموزش و پرورش در ادامه گفت: بعد از این مراسم هم درباره مسمومیت دانش‌آموزان جلسه‌ای داریم و در آنجا مقرر خواهد شد، هرکدام از دستگاه‌ها چه اقداماتی را انجام دهند. به عنوان مثال رسانه باید چه کار کند، اکنون نگرانی‌ها کاهش یافته است، اما از نظر رسانه‌ای نگرانی‌های اولیا خیلی زیاد است که این جو روانی را باید منطقی کنیم.

نوری در پاسخ به پرسشی درباره حضور نیرو‌های امنیتی و پلیس در اطراف مدارس گفت: درون مدارس براساس قواعد موجود اگر موردی اتفاق بیفتد اورژانس وارد خواهد شد. به طور طبیعی تمام کنترل‌ها انجام می‌شود و اینطور نیست که تصور کنید، کنترلی انجام نمی‌شود. همانطور که در فرمایشات رهبری هم بود اگر مسببین مشخص شوند که ان‌شاءالله به زودی مشخص شوند حتما با آن‌ها برخورد خواهد شد. پلیس هم حضور داشته است و ما هرجا خواسته ایم، انجام داده اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی