تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
همزمان با روز درختکاری انجام شد

استان مرکزی؛ کاشت ۴۰۰ درخت در محلات

مرکزی فرماندار شهرستان محلات گفت: امیدوارم فضای سبز در شهر توسعه پیدا کند تا در آینده نیز شهروندان از آن بهره‌مند شوند.

کد خبر: ۱۴۶۲۴۳
۱۸:۳۵ - ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

استان مرکزی؛ کاشت ۴۰۰ درخت در محلات

 

دیدارنیوز: علی ساعدی، ۱۵ اسفندماه، همزمان با آغاز هفته منابع طبیعی در آئین درختکاری که با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی و جمعی از روسای ادارات و مردم در بلوار چمران، جنب بوستان چمران برگزار شد، با تبریک هفته منابع طبیعی اظهار کرد: تلاش‌های شهرداری و اداره منابع طبیعی در کاشت درخت ارزشمند و قابل تقدیر است.

وی افزود: کار در حوزه فضای سبز اقدامی ارزشمند است و امیدوارم فضای سبز در شهر توسعه پیدا کند تا در آینده نیز شهروندان از آن بهره‌مند شوند.

عزیز تقی‌زاده شهردار شهرستان محلات نیز گفت: زمینی که در آن قرار داریم در حدود ۱.۸ هکتار است که با هزینه‌ای بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان آماده‌سازی شده است. این هزینه شامل تامین درختان نیز می‌شود. آب خام نیز تا پای درختان تامین شده است.

وی افزود: درختانی که امروز در این محیط کاشته می‌شوند شامل توت، سنجد، بلوط و قوچ است که با توجه به آب و هوای محلات و بوم منطقه، سازگاری خوبی دارد.

صدرا کریمی، رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان محلات گفت: امروز کاشت ۴۰۰ درخت شامل چند گونه مختلف در پارک شهید چمران محلات را داریم که امیدواریم آغاز خوبی برای کاشت یک میلیارد درخت در سطح کشور باشد.

وی با تبریک هفته منابع طبیعی و روز درختکاری گفت: امیدواریم بتوانیم با همکاری شهرداری، گام موثری در عرصه گسترش فضای سبز برداریم.

بوستان چمران با اعتبار ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در ۱۰ هکتار، همزمان با سفر استاندار مرکزی به شهرستان محلات در دهه مبارک فجر در جنوب شهرستان محلات به بهره‌برداری رسید.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی