تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.
درپی پیش بینی بارش‌های رگباری

هواشناسی قزوین هشدار نارنجی صادر کرد

کارشناس هواشناسی استان قزوین از صدور هشدار نارنجی هواشناسی و احتمال بارش‌های رگباری و آبگرفتگی از فردا تا پایان هفته خبر داد.

کد خبر: ۱۴۶۲۲۹
۱۳:۳۹ - ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

هواشناسی قزوین هشدار نارنجی صادر کرد

دیدارنیوز: مهدی آخوندی با اشاره به آخرین وضعیت جوی استان گفت: برای امروز پدیده غالب جوی در سطح منطقه وزش باد‌های نسبتا شدید و شدید جنوبی و جنوب غربی است که در برخی مناطق احتمال خیزش گرد و خاک و در مناطق کوهستانی احتمال ریزش بهمن را به همراه خواهد داشت.

کارشناس هواشناسی استان قزوین ادامه داد: از فردا سه شنبه، تا پایان هفته منطقه به تناوب تحت تاثیر سامانه بارشی قرار می‌گیرد که پیامد آن در برخی ساعات افزایش ابر، بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد‌های لحظه‌ای شدید ودر مناطق مستعد احتمال ریزش تگرگ وجود دارد.

وی عنوان کرد: باتوجه به نزدیک بودن بهار، بارش‌ها ماهیت رگباری دارد و احتمال اینکه در برخی مناطق شدت و گسترش بیشتری داشته باشد دور از انتظار نیست.

آخوندی تاکید کرد: از تمام هم استانی‌ها درخواست داریم از حضور در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها اجتناب کرده و هنگام تردد با خودرو هم مراقب لغزندگی جاده‌ها و کاهش دید افقی باشند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی