تیتر امروز

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!
دکتر دادخواه: سیاست نباید در دستگاه دادگری دخالتی داشته باشد/دادگاه‌ها حق انتخاب وکیل اختیاری را از متهمان سلب نکنند
گفت و گوی دیدار با پژوهشگر تمدن و فرهنگ ایران در سیزدهمین برنامه "بافرهنگ"

دکتر دادخواه: سیاست نباید در دستگاه دادگری دخالتی داشته باشد/دادگاه‌ها حق انتخاب وکیل اختیاری را از متهمان سلب نکنند

سیزدهمین برنامه‌ی «با فرهنگ» به میزبانی حسین قنواتی و با حضور دکتر محمدعلی دادخواه، حقوق‌دان و پژوهشگر فرهنگ ایران، به موضوع «دادگری و فرهنگ» اختصاص دارد.

بازار خودرو؛ این پژو ۱۱۰ میلیون ارزان شد

پس از کاهش قیمت دلار که از هفته گذشته آغاز شده و بر بازار‌های دیگر از جمله خودرو تاثیر گذاشته، پژو ۲۰۷ دستی پانوراما تنها در دو روز ۱۱۰ میلیون ارزان شده، اما هنوز نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون گران است.

کد خبر: ۱۴۶۱۹۵
۰۸:۵۰ - ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

بازار خودرو؛ پژو ۲۰۷ پانوراما ۱۱۰ میلیون ارزان شد

دیدارنیوز: روند کاهشی قیمت دلار از هفته گذشته آغاز شده و نوسان‌های قیمت ارز بر بازار‌های دیگر از جمله خودرو تاثیر گذاشته است. قیمت خودرو چندروزی است که وارد کانال ریزشی شده است با این حال کاهش قیمت‌ها به قدری نبوده است که افزایش هفته گذشته را جبران کند.

برای مثال ساینا S دنده ای با کاهش ۱۰ میلیونی طی یک روز به ۳۷۵ میلیون رسیده است، با این حال اگر نمودار تغییرات قیمت این خودرو را بررسی کنیم، نشان می‌دهد که این خودرو هفته گذشته ۳۵ میلیون ارزان بوده است. پژو ۲۰۷ دستی پانوراما هم تنها در دو روز ۱۱۰ میلیون ارزان شده است، اما هنوز نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون گران است.

با رشد نرخ دلار همواره مردم به سوی کالا‌های سرمایه‌ای از جمله خودرو هجوم می‌آوردند تا ارزش سرمایه خود را حفظ کنند، بنابراین به نظر می‌رسد تا زمان آرامش بازار ارز شاهد تعادل و ثبات قیمت خودرو نخواهیم بود.

در ادامه قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییرات آن‌ها نسبت به روز گذشته را می‌خوانید.

قیمت ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به ۵۹۰میلیون رسیده است و نسبت به روز گذشته ۱۵ میلیون ارزان شده است. با این حال ۲۰۶ نسبت به هفته گذشته ۷۰ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به ۶۲۵ میلیون رسید که طی روز گذشته ۵میلیون ارزان شده است. این خودرو هنوز نسبت به هفته گذشته ۳۵میلیون گران است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی پانوراما ۷۳۰ میلیونی شد که به معنای کاهش ۶۰میلیونی نسبت به روزگذشته است. این خودرو طی دو روز گذشته ۱۱۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا دنده‌ای با کاهش ۱۰ میلیونی به ۷۸۰ میلیون تومان رسید. این خودرو هفته گذشته ۱۲۰میلیون ارزان‌تر بود.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس با کاهش ۵ میلیونی حوالی ۹۰۵ میلیون تومان رسیده است. این خودرو طی دو روز ۲۵ میلیون ارزان شده است. با این حال دنا نسبت به هفته گذشته ۸۵میلیون گران شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس به ۶۵۰ میلیون تومان رسید که به معنای کاهش ۱۰ میلیونی است. رانا هم طی یک هفته افزایش ۱۲۰میلیونی را به ثبت رسانده است.

قیمت سمند EF ۷ حوالی ۵۶۰ میلیون تومان است که تغییر نکرده است. با این حال سمند طی یک هفته ۶۵ میلیون گران شده است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی هم ۶۳۰ میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت وانت آریسان هم به ۴۳۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت سایپا

قیمت پراید ۱۵۱ پلاس به ۳۲۰ میلیون تومان رسید که به معنای افزایش ۵طی روز گذشته است. این خودرو هفته گذشته ۴۵ میلیون ارزان‌تر بود.

قیمت پراید ۱۵۱ SE با افزایش ۵ میلیونی به ۳۰۰ میلیون تومان رسیده است. اما طبق بررسی نمودار تغییر قیمت‌ها این خودرو هفته گذشته ۳۰ میلیون ارزان‌تر بود.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی ۳۵۵ میلیون است که به معنای کاهش ۵ میلیونی است. این خودرو طی دو روز ۲۰ میلیون ارزان شده است. گفتنی است این خودرو طی یک هفته گذشته ۴۰میلیون گران شده است.

قیمت تیبا هاچ بک پلاس هم به ۳۶۵ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ۱۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت ساینا S دنده ای حوالی ۳۷۵میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است. این خودرو هفته گذشته ۳۵میلیون ارزان‌تر بود.

قیمت کوییک دنده‌ای R حوالی ۳۸۰میلیون رسید که نسبت روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است. با این حال کوییک طی هفت روز گذشته ۴۰ میلیون افزایش را به ثبت رسانده است.

قیمت کوییک دنده‌ای S هم ۵میلیون ارزان شد و به ۳۸۵ میلیون رسید. این خودرو طی دو روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک هم به ۴۹۰میلیون تومان رسید که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت شاهین سایپا ۶۸۰ میلیون است که نسبت به روز گذشته ثبات مانده است. شاهین طی هفته گذشته ۹۰میلیون افزایش را به ثبت رسانده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی