تیتر امروز

ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح‌طلب

ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود

با آغاز سال ۱۴۰۲ و پررنگ شدن موضوع حجاب در کشور، دیدارنیوز بر آن شد در فصل جدید برنامه اصل ۲۷، سراغ این موضوع برود و در گفت‌وگو با صاحب نظران، چالش‌های فراروی جامعه را بررسی کند.
جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت
دبیرکل مجمع ایثارگران در یازدهمین برنامه رکن سه (قسمت اول)

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت

جواد امام دبیرکل حزب مجمع ایثارگران مهمان دیدارنیوز و یازدهمین برنامه رکن سه بود. این فعال اصلاح‌طلب در قسمت اول این گفت‌وگو به جایگاه احزاب و جمهوریت در نظام و نقشی که اقتدارگرایان در قهر مردم...
تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
لیورپول ۷ – منچستریونایتد صفر

گلباران در آنفیلد؛ افتضاح تاریخی شیاطین سرخ!

تنها چند روز پس از قهرمانی منچستریونایتد در جام اتحادیه انگلیس هیچ‌کس باور نمی‌کرد آن‌ها در آنفیلد برابر لیورپول گلباران شوند؛ آن هم با ۷ گل! ولی این نتیجه عجیب و تاریخی ثبت شد.

کد خبر: ۱۴۶۱۸۸
۲۲:۰۶ - ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

گلباران در آنفیلد؛ افتضاح تاریخی شیاطین سرخ!

دیدارنیوز: در نبرد حیثیتی لیورپول و منچستریونایتد در ورزشگاه آنفیلد، شاگردان کلوپ با ۷ گل حریف‌شان را درهم کوبیدند.

هفته بیست‌وششم لیگ برتر انگلیس با برگزاری هیجان‌انگیزترین دیدار این لیگ در ورزشگاه آنفیلد ادامه پیدا کرد، دیداری که در پایان آن لیورپول مقابل منچستریونایتد با نتیجه خیره‌کننده ۷-۰ پیروز شد.

در حالی که شیاطین‌سرخ روز‌های خوبی را سپری می‌کردند، در این دیدار بیشتر مقهور قدرتنمایی ستاره‌های خط حمله سرخ‌های مرسی‌ساید شدند. نیمه نخست لیورپول از حملاتش یک مرتبه توسط کودی خاکپو به گل رسید. ضربه دقیق ستاره هلندی در دقیقه ۴۳ به گوشه دروازه رفت. چیزی از نیمه دوم نگذشته بود که از سراسیمگی خط دفاعی یونایتد باز هم لیورپول استفاده کرد و پاس آخر هاروی الیوت را داروین نونیس به قعر دروازه فرستاد.

سومین گل هم در دقیقه ۵۰ به ثمر رسید، وقتی که در ضدحمله‌ای سریع محمد صلاح برای کودی خاکپو ساخت و ستاره هلندی به زیبایی از زاویه بسته دروازه داوید دخئا را باز کرد. دقیقه ۶۶ نوبت به خود محمد صلاح رسید که با شوتی تماشایی طاق دروازه یونایتد را به لرزه دربیاورد. گل پنجم را هم داروین نونیس در دقیقه ۷۶ با ارسال تماشایی جردن هندرسون زد. دقیقه ۸۳ باز هم خط دفاعی یونایتد به‌هم ریخت تا محمد صلاح هم در این دیدار ۲ گله شود. شکست منچستریونایتد در دقیقه ۸۸ با گلی که روبرتو فیرمینو زد افتضاح‌تر هم شد!

لیورپول با این برد ۴۲ امتیازی شد و به رده پنجم صعود کرد. منچستریونایتد هم ۴۹ امتیازی و در رده سوم باقی ماند.

باخت ۷ بر صفر امشب منچستریونایتد سنگین‌ترین شکست این تیم طی ۹۱ سال گذشته بوده است!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی