تیتر امروز

گزارش زنده؛ استقلال ۰ - پرسپولیس ۱؛ باران سنگ و بطری! +ویدیو
فینال جام حذفی فوتبال ایران؛ آخر هیـ"جام"!

گزارش زنده؛ استقلال ۰ - پرسپولیس ۱؛ باران سنگ و بطری! +ویدیو

امشب (چهارشنبه) ورزشگاه آزادی حال و هوای دیگری خواهد داشت؛ ورزشگاهی پر از خاطره، جنجال، تنش و هیاهو که هیجان را روی سکو‌ها به اوج خود رسانده است. پس از ۱۰۰ دربی، امشب یحیی و ساپینتو که انگیزه‌های...
یکی از سالن‌های کارخانه
عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار خبر داد:

یکی از سالن‌های کارخانه "داروگر" بازگشایی شد

چند روزی است که انتشار خبر تعطیلی کارخانه معروف "داروگر"، در رسانه‌ها حسابی داغ شده حالا عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار می‌گوید: خصوصی سازی چرخ دنده این کارخانه...
کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو
پیشنهادی برای فلج شدن اقتصاد طالبان؛ کشت "تریاک خانی"

کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو

یک کارشناس اقتصاد مدرن که پای ثابت برنامه‌های اقتصادی صدا و سیماست در یک کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، پیشنهاد داد، ایران به قطب اصلی کاشت خشخاش تبدیل شود.

مسمومیت دانش‌آموزان در ۴ مدرسه شیراز

رئیس اداره اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش فارس گفت: در چهار مدرسه از مدارس شهرستان شیراز، گزارش‌هایی در خصوص مواجهه دانش‌آموزان با علائم مرتبط با مسمومیت اعلام و برخی از دانش‌آموزان با همکاری اورژانس به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.

کد خبر: ۱۴۶۱۷۴
۱۹:۳۴ - ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

مسمومیت دانش‌آموزان در ۴ مدرسه شیراز

دیدارنیوز: مهرداد شریفی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در گفتگو با تسنیم، اظهار داشت: از صبح امروز یکشنبه ۱۴ اسفندماه تعدادی از دانش‌آموزان چند مدرسه شیراز به علت علائمی نظیر سرگیجه، سردرد، تهوع و تنگی نفس در بیمارستان نمازی شیراز بستری شدند.

وی با بیان اینکه هیچ دانش آموز بدحالی نداریم که نیاز به بستری در بخش ویژه داشته باشند، افزود: اغلب دانش آموزان اضطراب دارند و تعداد زیادی از آن‌ها تا امشب ترخیص می‌شوند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز خاطرنشان کرد: دانش‌آموزانی که بیماری زمینه‌ای مثل اسم دارند در بخش‌های عادی در حال مراقبت هستند.

حمیدرضا شعبانی، رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش فارس نیز، بروز علائمی همچون تنگی نفس، سردرد، تهوع و سرگیجه در تعدادی از دانش آموزان ۴ مدرسه در شیراز و اطراف این شهرستان را تایید کرد.

شعبانی خاطرنشان کرد که حداقل در چهار مدرسه از مدارس شهرستان شیراز، گزارش‌هایی در خصوص مواجهه دانش‌آموزان با علائم مرتبط با مسمومیت اعلام و برخی از دانش‌آموزان با همکاری اورژانس به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.

برابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رئیس و معاون این دانشگاه با حضور در بیمارستان نمازی، روند ارائه خدمات به دانش‌آموزان مسموم منتقل شده به این مرکز درمانی را رصد کردند.

معاون درمان علوم پزشکی شیراز در حاشیه این بازدید، از اعلام آماده‌باش به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه در سطح استان فارس خبر داد و تاکید کرده است که اورژانس آماده خدمت رسانی کامل است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی