تیتر امروز

حسام سلامت:در حال تجربه جنگ داخلی هستیم/سرنوشت جنگ،می‌تواند آینده ما را تعریف کند/ جامعه چندبار به حاکمیت فرصت تغییر داد
گفت و گوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حسام سلامت:در حال تجربه جنگ داخلی هستیم/سرنوشت جنگ،می‌تواند آینده ما را تعریف کند/ جامعه چندبار به حاکمیت فرصت تغییر داد

"جامعه پلاس" عنوان برنامه جدیدی از دیدارنیوز است که ذیل این برنامه همه دغدغه‌های اجتماعی مانند زنان، محیط زیست، آسیب‌های اجتماعی، مهاجرت، حاشیه نشینی و ..با حضور کارشناسان تحلیل و بررسی می‌شود.
امنیت مراکز هسته‌ای ایران ۱۰۰ درصد برقرار است/ هشدار درباره بیماری روانی در غزه
تنش میان ایران و اسرائیل پس از حمله تروریستی دمشق (بروزرسانی می‌شود)

امنیت مراکز هسته‌ای ایران ۱۰۰ درصد برقرار است/ هشدار درباره بیماری روانی در غزه

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران شنبه شب ۲۵ فروردین‌ماه حملات گسترده پهپادی و موشکی خود را به اسرائیل انجام...
شاخه‌های زیتون از میان زبانه‌های آتش
یادداشت اختصاصی دیدار؛ چالش ایران و اسرائیل از زاویه‌ای دیگر

شاخه‌های زیتون از میان زبانه‌های آتش

برخی حقایق، معادلات، ملاحظات، مراودات و هماهنگی‌های خاص بین‌المللی در میانه‌های آتش بین ایران و اسرائیل، جان مایه یادداشت اسفندیار عبداللهی است که آینده روابط ایران با آمریکا و اسرائیل را تصویر...

مسمومیت دانش‌آموزان در ۴ مدرسه شیراز

رئیس اداره اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش فارس گفت: در چهار مدرسه از مدارس شهرستان شیراز، گزارش‌هایی در خصوص مواجهه دانش‌آموزان با علائم مرتبط با مسمومیت اعلام و برخی از دانش‌آموزان با همکاری اورژانس به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.

کد خبر: ۱۴۶۱۷۴
۱۹:۳۴ - ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

مسمومیت دانش‌آموزان در ۴ مدرسه شیراز

دیدارنیوز: مهرداد شریفی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در گفتگو با تسنیم، اظهار داشت: از صبح امروز یکشنبه ۱۴ اسفندماه تعدادی از دانش‌آموزان چند مدرسه شیراز به علت علائمی نظیر سرگیجه، سردرد، تهوع و تنگی نفس در بیمارستان نمازی شیراز بستری شدند.

وی با بیان اینکه هیچ دانش آموز بدحالی نداریم که نیاز به بستری در بخش ویژه داشته باشند، افزود: اغلب دانش آموزان اضطراب دارند و تعداد زیادی از آن‌ها تا امشب ترخیص می‌شوند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز خاطرنشان کرد: دانش‌آموزانی که بیماری زمینه‌ای مثل اسم دارند در بخش‌های عادی در حال مراقبت هستند.

حمیدرضا شعبانی، رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش فارس نیز، بروز علائمی همچون تنگی نفس، سردرد، تهوع و سرگیجه در تعدادی از دانش آموزان ۴ مدرسه در شیراز و اطراف این شهرستان را تایید کرد.

شعبانی خاطرنشان کرد که حداقل در چهار مدرسه از مدارس شهرستان شیراز، گزارش‌هایی در خصوص مواجهه دانش‌آموزان با علائم مرتبط با مسمومیت اعلام و برخی از دانش‌آموزان با همکاری اورژانس به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.

برابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رئیس و معاون این دانشگاه با حضور در بیمارستان نمازی، روند ارائه خدمات به دانش‌آموزان مسموم منتقل شده به این مرکز درمانی را رصد کردند.

معاون درمان علوم پزشکی شیراز در حاشیه این بازدید، از اعلام آماده‌باش به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه در سطح استان فارس خبر داد و تاکید کرده است که اورژانس آماده خدمت رسانی کامل است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی