تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.

رادان: درباره عمدی یا غیرعمدی بودن مسمومیت‌ها قضاوتی نمی‌کنیم

در حالی که مسمومیت گسترده دانش‌آموزان دختر در قم و بروجرد باعث نگرانی مردم شده و معاون وزیر بهداشت به عمدی بودن آن اشاره کرده، سردار رادان فرمانده فراجا گفته درباره عمدی یا غیرعمدی بودن آن قضاوتی نخواهیم کرد.

کد خبر: ۱۴۵۹۴۹
۱۷:۲۳ - ۰۹ اسفند ۱۴۰۱

رادان: «عمدی بودن» مسمومیت‌ها هنوز تایید نشده است

دیدارنیوز: به دنبال وقوع چندین مورد مسمومیت دانش‌آموزان در قم و چند شهر دیگر، فرمانده فراجا از ورود پلیس به این موضوع خبر داد.

سردار احمدرضا رادان درباره ورود پلیس به موضوع مسمومیت دانش‌آموزان در چند استان کشور به خصوص قم گفت: تلاش زیادی انجام شده که منشاء و کانون این موضوعات پیدا شود.

فرمانده فراجا افزود: همکاران من در سازمان اطلاعات فراجا و همینطور دستگاه‌های دیگر در حال بررسی این موضوع هستند و امیدواریم که بتوانیم به جای خوبی برسیم.

مطلب مرتبط:

مسمومیت عمدی دانش‌آموزان؛ این تروریسم سازمان‌یافته است

ورود مجلس به ماجرای مسمومیت عمدی دانش‌آموزان دختر

ادامه مسمومیت‌ها در بروجرد؛ ‌‌۵۰ دانش‌آموز در بیمارستان!

سریال مسمومیت‌ها در قم؛ ۴ دانش آموز راهی بیمارستان شدند

رادان با بیان اینکه پلیس به این پرونده ورود کرده است، گفت: هنوز فردی را در این پرونده دستگیر نکردیم و درحال شناسایی مظنونین احتمالی هستیم. کار را باید به صورت ویژه‌تری دنبال کنیم.

وی افزود: همه دستگاه‌ها در حال تلاش هستیم تا مردم را از این نگرانی در بیاوریم و مطمئنم هم هستم که پیگیری‌های ما به نتیجه خواهد رسید.

رادان در پاسخ به اینکه آیا پلیس ردی از احتمال عمدی بودن این موضوع یافته یا خیر، گفت: اولویت ما یافتن منشاء این پرونده است و تا آن زمان درباره عمدی یا غیرعمدی بودن آن قضاوتی نخواهیم کرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی