تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
برای توسعه ورزش هر کاری می‌کنیم

مخبر: مشکل تیم ملی پس از نشست تاج و سجادی حل می‌شود

مخبر، معاون اول رئیس جمهور انتصاب سرپرست برای وزارت ورزش به دلیل وضعیت حمید سجادی را رد کرد و و درباره حضور مربی خارجی در تیم ملی گفت: ان‌شاءالله وزیر ورزش و جوانان شفا پیدا می‌کند، تاج نزد او می‌رود و مشکلات حل می‌شود.

کد خبر: ۱۴۵۸۸۵
۱۷:۳۴ - ۰۸ اسفند ۱۴۰۱

مخبر: مشکل تیم ملی پس از نشست تاج و سجادی حل می‌شود

دیدارنیوز: معاون اول رئیس جمهور گفت: برای رفع مشکلات و توسعه ورزش هر کاری از دست ما ساخته است، حتماً انجام خواهیم داد.

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمد مخبر با اشاره به آخرین وضعیت حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، احتمال انتصاب سرپرست برای این وزارتخانه را رد کرد و با بیان این سؤال که «چه کسی این را گفته است؟» اظهار داشت: نه، ان‌شاءالله خوب می‌شود. شب گذشته به ملاقات او رفتم، به اصطلاح به هوش آمده بود و اطرافیان را می‌شناخت.

معاون اول رئیس جمهور همچنین درباره درخواست کمک فدراسیون فوتبال از دولت برای تأمین ارز موردنیاز جهت حضور مربی خارجی در تیم ملی گفت: ان‌شاءالله وزیر ورزش و جوانان شفا پیدا می‌کند، تاج نزد او می‌رود و مشکلات حل می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: در مورد کل ورزش اگر کمکی نیاز باشد، دولت خود را موظف می‌داند هر کمکی لازم است، انجام بدهد.

معاون اول رئیس جمهور با تأکید بر اینکه ورزش برای دولت و کل نظام در اولویت است، تأثیر این مقوله روی سلامت جسم، روان و علاقه مردم را مورد توجه قرار داد و افزود: برای رفع مشکلات و توسعه ورزش هر کاری از دست ما ساخته است، حتماً انجام می‌دهیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی