تیتر امروز

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم
 گفت‌وگوی بی‌تعارف دیدار با بیژن بیرنگ درباره زن، زندگی و ایران

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم

برای بینندگان تلویزیون در دهه‌های ۶۰ و ۷۰، نام بیژن بیرنگ یادآور روز‌های اوج در جذب مخاطبان میلیونی است، روز‌هایی که از آن‌ها تنها خاطرات شیرین باقی مانده. در گفت‌وگوی دیدار در مورد امروز و دیروز...
نوروز؛ از سیحون تا فرات، از هند تا حلب
دیدارنیوز در سال نو بررسی می‌کند

نوروز؛ از سیحون تا فرات، از هند تا حلب

نوروز جغرافیا نمی‌شناسد و امروز در شرق و غرب عالم نوروز را جشن می‌گیرند، از طرفی بیش از بیست کشور در جهان ،خود خاستگاه نوروز هستند. دیدارنیوز در سال نو جایگاه نوروز در جهان را مورد بررسی قرار...
فاطمه راکعی: اصولگرایان جدید به اصول اخلاقی پایبند نیستند/حسن روحانی ادعای اصلاح‌طلبی نداشت/قانون مدنی نیاز به بازنگری دارد
برنامه هجدهم اصل ۲۷؛ گفت‌وگو با نماینده مجلس ششم/ قسمت پایانی

فاطمه راکعی: اصولگرایان جدید به اصول اخلاقی پایبند نیستند/حسن روحانی ادعای اصلاح‌طلبی نداشت/قانون مدنی نیاز به بازنگری دارد

در برنامه هجدهم "اصل ۲۷" با فاطمه راکعی، نماینده مجلس ششم و فعال سیاسی اصلاح طلب صحبت کردیم و دیدگاه ایشان را درباره حوادث اخیر جویا شدیم؛دومین و آخرین قسمت این گفت‌وگو را بخوانید.
هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال

پرسپولیس ۳ - نفت ۰؛ موتور سرخ‌ها روشن شد!

تیم پرسپولیس با برتری پرگل مقابل نفت مسجدسلیمان قعرنشین، به سپاهان صدرنشین چسبید تا بار دیگر کورس قهرمانی این فصل داغ شود.

کد خبر: ۱۴۵۸۸۴
۱۷:۲۳ - ۰۸ اسفند ۱۴۰۱

گزارش زنده؛ پرسپولیس ۲ - نفت ۰

دیدارنیوز - سرویس ورزشی: در این دیدار، ابتدا اسدبیگی یک پنالتی به نفت هدیه کرد، اما بیرانوند با شیرجه‌ای دیدنی مانع گلزنی جنوبی‌ها شد. در ادامه اسدبیگی اشتباه خود را جبران کرد و گل اول را برای سرخ‌ها به ثمر رساند.

ترابی هم در اواخر نیمه اول با حرکتی تماشایی یک تنه به خط دفاع ضعیف نفتی‌ها زد تا زننده گل دوم نام بگیرد. در نیمه دوم عبدی که مدت‌هاست نیمکت نشین شده، گل سوم را برای پرسپولیس به ثمر رساند تا یک برد پرگل برای تیمش رقم بخورد.

پرسپولیس با این برد مهم، مانند سپاهان ۴۲ امتیازی شد، اما به دلیل تفاضل گل کمتر در رده دوم باقی ماند.

گل‌ها و دقایق حساس بازی:

پرسپولیس یک - نفت مسجد سلیمان صفر (دقیقه ۲۱: سینا اسد بیگی): یک حرکت ترکیبی خوب از سمت چپ با تشکیل مثلث اسد بیگی، ترابی و امیری شکل گرفت که سانتر بی نقص امیری با ضربه سر خطرناک آل‌کثیر همراه شد و دروازه‌بان توپ را برگرداند و پس از آن طی یک رفت و برگشت با دفع ناقص مدافعان نفت، سینا اسدبیگی با شوتی محکم توپ را به گل تبدیل کرد.

پرسپولیس دو - نفت مسجد سلیمان صفر (دقیقه ۵+۴۵ ترابی): مهدی ترابی از میانه زمین توپگیری کرد و با یک حرکت پا به توپ بی نظیر پس از دریبل دو بازیکن حریف در پشت محوطه جریمه، وارد محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان شد و با یک بغل پای دیدنی دروازه کرمانشاهی را برای بار دوم فرو ریخت.

پرسپولیس سه - نفت مسجدسلیمان صفر (دقیقه ۸۹: مهدی عبدی): پاس در عمق از میانه زمین برای امیری با پاس خوب این بازیکن به محوطه همراه شد و مهدی عبدی در اولین لمس توپ پس از ورود به زمین گل زد.

دقیقه ۱۲: سینا اسدبیگی در محوطه توپ را لو داد و در ادامه روی اسماعیل بابایی خطا کرد تا کوپال ناظمی نقطه پنالتی را به نفع نفت نشان دهد.

دقیقه ۱۳: علیرضا بیرانوند با یک شیرجه عالی دست پیمان میری را خواند و ضربه پنالتی این بازیکن به سمت گوشه سمت راست دروازه بیرانوند توسط این گلر مهار شد تا بازی بدون گل ادامه پیدا کند.

گزارش زنده؛ پرسپولیس ۲ - نفت ۰

دقیقه ۳۰: فرصت خطرناک برای پرسپولیس روی ضربه حنانوف به دست آمد که احمدی توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۳۳: ضربه ایستگاهی امید عالیشاه از پشت محوطه جریمه به تیرک برخورد کرد و در این صحنه، نفتی‌ها خوش شانس بودند.

نیمه اول با دو گل به سود پرسپولیس به پایان رسید.

دقیقه ۵۵: ضربه خطرناک رضا دهقانی از روی ضربه ایستگاهی به شکلی خطرناک از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه ۶۰: ارسال شنانی از روی ضربه ایستگاهی با ضربه سر خطرناک عقیل کعبی همراه شد و از کنار دروازه به اوت رفت.

گزارش زنده؛ پرسپولیس ۲ - نفت ۰

گزارش زنده؛ پرسپولیس ۲ - نفت ۰

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی مهدی ترابی، میلاد سرلک، سینا اسدبیگی، وحید امیری، وحدت حنانوف، گئورگی گولسیانی، عیسی آل‌کثیر، لئاندرو پریرا و امید عالیشاه
سرمربی: یحیی گل‌محمدی

ترکیب نفت مسجدسلیمان: فرهاد مجدکرمانشاهی، جهانبخش طاهر، عقیل کعبی، حسین گودرزی، محمدمهدی احمدی، رضا مغانلو، سید محمد خرم‌الحسینی، محمود صالحی، اسماعیل بابایی، سید پیمان میری و پیمان رنجبری
سرمربی: رضا عنایتی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی