تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.

آتش‌سوزی در پاساژ خیابان صوراسرافیل؛ ۱۱ مغازه سوخت

سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه آتش‌سوزی در پاساژ خیابان صوراسرافیل ۱۱ باب مغازه را در آتش سوزاند، گفت: ۲ نفر از آتش‌نشانان در این حادثه دچار مصدومیت شدند.

کد خبر: ۱۴۵۷۶۰
۱۸:۵۹ - ۰۶ اسفند ۱۴۰۱

آتش‌سوزی در پاساژ خیابان صوراسرافیل؛ ۱۱ مغازه سوخت

دیدارنیوز: سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از وقوع یک آتش‌سوزی در یک پاساژ خیابان صوراسرافیل خبر داد و گفت: ۲ آتش‌نشان در این حادثه مصدوم شدند.

سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفتگو با تسنیم، اظهار کرد: ساعت ۱۵ بعد از ظهر امروز، وقوع یک آتش‌سوزی در خیابان صوراسرافیل در خیابان ناصر‌خسرو به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود: با اعلام این خبر، ماموران ۳ ایستگاه آتش‌نشانی در مدت زمان ۴ دقیقه راهی محل حادثه شدند و اقدامات اولیه را آغاز کردند؛ ماموران آتش‌نشانی در محل حادثه با یک پاساژ ۲ طبقه مواجه شدند که ۱۱ باب مغازه در طبقه همکف آن دچار آتش‌سوزی شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران ادامه داد: ماموران آتش نشانی در نخستین گام با تدابیر لازم وارد طبقه همکف شدند و در یک عملیات نفسگیر حریق را مهار کردند که ۲ نفر از آتش‌نشانان در این حادثه دچار مصدومیت شدند.

ملکی با بیان اینکه حادثه تلفات جانی نداشته است، عنوان کرد: در حال حاضر آتش‌سوزی خاموش شده و آتش‌نشانان در حال لکه‌گیری هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی