تیتر امروز

فوری؛ حمله ایران به اسرائیل/ واکنش ترامپ به حمله ایران، مصر بیانیه داد/ حمله موشکی حزب‌الله
تهران در واکنش به شهادت فرماندهان سپاه در سوریه انتقام می‌گیرد

فوری؛ حمله ایران به اسرائیل/ واکنش ترامپ به حمله ایران، مصر بیانیه داد/ حمله موشکی حزب‌الله

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران می‌خواهد به این حمله واکنش نشان دهد و تل‌آویو را «تنبیه» کند.

قیمت جدید بلیت سینما فردا قطعی می‌شود

شورای صنفی نمایش در جلسه‌ای با معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی قیمت نهایی بلیت سینما‌ها و اکران فیلم‌های نوروزی را تعیین می‌کند.

کد خبر: ۱۴۵۷۳۲
۱۲:۳۳ - ۰۶ اسفند ۱۴۰۱

قیمت جدید بلیت سینما فردا قطعی می‌شود

دیدارنیوز: اگرچه قرار است اکران چند فیلمی که الان روی پرده سینما‌ها هستند در تعطیلات نوروز هم ادامه داشته باشد، اما هنوز برنامه رسمی اکران نوروزی به روال هر سال مشخص و اعلام نشده است.

سازمان سینمایی و شورای صنفی معمولا از میانه اسفندماه در تدارک بررسی فیلم‌های متقاضی برای اکران نوروزی قرار می‌گیرند، اما امسال به نظر می‌رسد با توجه به همزمانی نوروز با ماه رمضان و نیز ادامه اکران چهار فیلم کمدی در عید، فیلم‌های چندانی متقاضی نمایش عمومی در این مقطع نیستند. در این زمینه حتی مسئولان سینمایی هم پیگیر نمایش برخی فیلم‌هایی مطرح و پربازیگر شدند که از جشنواره سال قبل هنوز به اکران درنیامده‌اند.

با این حال قرار است این موضوع به همراه قیمت بلیت سینما‌ها فردا، یکشنبه هفتم اسفندماه بررسی شود. همایون اسعدیان (دبیر شورای صنفی نمایش) به ایسنا گفت: قیمت بلیت سینما حتما افزایش خواهد داشت و شورای صنفی نمایش هم پیشنهاد‌هایی دارد که تمام این‌ها به همراه فیلم‌های نوروزی در جلسه با آقای ایل‌بیگی (معاون نظارت و ارزشیابی) تصمیم‌گیری خواهد شد.

در حال حاضر فیلم‌های «بخارست»، «ملاقات خصوصی»، «چپ راست»، «پالتو شتری» و «خط استوا» از جمله فیلم‌های روی پرده هستند که پیش‌تر گفته شده اکران آن‌ها در نوروز هم ادامه دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی