تیتر امروز

ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح‌طلب

ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود

با آغاز سال ۱۴۰۲ و پررنگ شدن موضوع حجاب در کشور، دیدارنیوز بر آن شد در فصل جدید برنامه اصل ۲۷، سراغ این موضوع برود و در گفت‌وگو با صاحب نظران، چالش‌های فراروی جامعه را بررسی کند.
جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت
دبیرکل مجمع ایثارگران در یازدهمین برنامه رکن سه (قسمت اول)

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت

جواد امام دبیرکل حزب مجمع ایثارگران مهمان دیدارنیوز و یازدهمین برنامه رکن سه بود. این فعال اصلاح‌طلب در قسمت اول این گفت‌وگو به جایگاه احزاب و جمهوریت در نظام و نقشی که اقتدارگرایان در قهر مردم...
تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.

قیمت جدید بلیت سینما فردا قطعی می‌شود

شورای صنفی نمایش در جلسه‌ای با معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی قیمت نهایی بلیت سینما‌ها و اکران فیلم‌های نوروزی را تعیین می‌کند.

کد خبر: ۱۴۵۷۳۲
۱۲:۳۳ - ۰۶ اسفند ۱۴۰۱

قیمت جدید بلیت سینما فردا قطعی می‌شود

دیدارنیوز: اگرچه قرار است اکران چند فیلمی که الان روی پرده سینما‌ها هستند در تعطیلات نوروز هم ادامه داشته باشد، اما هنوز برنامه رسمی اکران نوروزی به روال هر سال مشخص و اعلام نشده است.

سازمان سینمایی و شورای صنفی معمولا از میانه اسفندماه در تدارک بررسی فیلم‌های متقاضی برای اکران نوروزی قرار می‌گیرند، اما امسال به نظر می‌رسد با توجه به همزمانی نوروز با ماه رمضان و نیز ادامه اکران چهار فیلم کمدی در عید، فیلم‌های چندانی متقاضی نمایش عمومی در این مقطع نیستند. در این زمینه حتی مسئولان سینمایی هم پیگیر نمایش برخی فیلم‌هایی مطرح و پربازیگر شدند که از جشنواره سال قبل هنوز به اکران درنیامده‌اند.

با این حال قرار است این موضوع به همراه قیمت بلیت سینما‌ها فردا، یکشنبه هفتم اسفندماه بررسی شود. همایون اسعدیان (دبیر شورای صنفی نمایش) به ایسنا گفت: قیمت بلیت سینما حتما افزایش خواهد داشت و شورای صنفی نمایش هم پیشنهاد‌هایی دارد که تمام این‌ها به همراه فیلم‌های نوروزی در جلسه با آقای ایل‌بیگی (معاون نظارت و ارزشیابی) تصمیم‌گیری خواهد شد.

در حال حاضر فیلم‌های «بخارست»، «ملاقات خصوصی»، «چپ راست»، «پالتو شتری» و «خط استوا» از جمله فیلم‌های روی پرده هستند که پیش‌تر گفته شده اکران آن‌ها در نوروز هم ادامه دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی