تیتر امروز

گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.
ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح‌طلب

ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود

با آغاز سال ۱۴۰۲ و پررنگ شدن موضوع حجاب در کشور، دیدارنیوز بر آن شد در فصل جدید برنامه اصل ۲۷، سراغ این موضوع برود و در گفت‌وگو با صاحب نظران، چالش‌های فراروی جامعه را بررسی کند.
نهمین قهرمانی نماینده بم در لیگ فوتبال زنان

 خاتون با تفاضل گل ۵۵+ قهرمان شد

هفته هجدهم و پایانی لیگ برتر فوتبال زنان تنها با انجام دو دیدار برگزار شد و قهرمان فصل نیز در خانه جشن می‌گیرد.

کد خبر: ۱۴۵۶۴۸
۱۸:۲۶ - ۰۳ اسفند ۱۴۰۱

 خاتون با تفاضل گل ۵۵+ قهرمان شد

 

دیدارنیوزـ شقایق آسیایی: در آخرین هفته رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان تنها دو دیدار برگزار شد و سه بازی به دلایل انضباطی سه بر صفر اعلام شد.

در حالی که از سه هفته گذشته قهرمانی تیم خاتون بم مسجل شده بود، این هفته سه دیدار به دلیل انضباطی لغو شد.

بازی زارع باطری سنندج و شهرداری سیرجان به دلیل حاضر نشدن سیرجانی ها ۳ بر صفر به سود زارع باطری اعلام شد. بازی پالایش گاز ایلام و ایساتیس کران فارس به دلیل حاضر نشدن تیم شیرازی سه بر صفر به سود ایلامی ها شد و در دیدار آخر کیان نیشابور که چند هفته ای است از رقابتهای لیگ انصراف داده است نیز به دلیل انضباطی سه بر صفر به سود خاتون اعلام‌ شد تا این تیم با ۵۰ امتیاز، ۵۵ گل زده و تنها ۵ گل خورده، با ۱۶ برد، دو تساوی و بدون‌ باخت با اقتدار نهمین قهرمانی‌اش را به دست آورد.

دو  دیدار نیز امروز برگزار شد که در مهم‌ترین آنها سپاهان در زمین خودش ۵ بر صفر ملوان بندر انزلی را شکست داد و با ۴۵ امتیاز نایب قهرمان لیگ شد. نکته جالب در مورد سپاهان این هست که این تیم ‌نیز مثل خاتون تفاضل گل ۵۵+ دارد .

پیکان تهران نیز ۴ بر صفر بادرود تهران را از پیش رو برداشت. به‌ این ترتیب بادرود تهران و کیان نیشابور به لیگ پایین تر سقوط کردند.

افسانه چتر نور هم با ۲۴ گل خانم گل رقابت‌های لیگ بانوان لقب کرد. چتر نور بازیکن شهرداری سیرجان است و به او لقب مهدی قائدی را داده اند.

برچسب ها: فوتبال زنان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی