تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.

جزئیات برگزاری آزمون دکتری اعلام شد

کارت ورود به جلسه آزمون ورودی مقطع دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۴۰۲ از روز دوشنبه هشتم اسفند روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

کد خبر: ۱۴۵۶۴۵
۱۸:۰۵ - ۰۳ اسفند ۱۴۰۱

جزئیات برگزاری آزمون دکتری اعلام شد

دیدارنیوز: آزمون مقطع دکتری (Ph.D) سال ۱۴۰۲، صبح روز پنجشنبه مورخ ۱۱ اسفند ماه جاری برگزار می‌شود.

فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸ صبح آغاز می‌شود و در‌های ورود به جلسه حوزه‌های برگزاری آزمون، ساعت ۷:۳۰ صبح بسته خواهد شد، لذا متقاضیان باید قبل از بسته شدن در‌های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه هشتم اسفند برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

متقاضیان آزمون، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به درگاه اطلاع رسانی سازنات سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (شامل نام خانوادگی و نام، کد ملی و تاریخ تولد) و یا اطلاعات ثبت نامی
(شماره پرونده، شماره سریال و کدپیگیری و...) ازکارت شرکت درآزمون خود یک نسخه پرینت تهیه کنند و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در جلسه و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

نماینده سازمان سنجش آموزش کشور، در روز چهارشنبه دهم اسفند صبح از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰ بعد از ظهر از ساعت ۱۴ تا ۱۷ در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد.

آزمون وروردی مقطع دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۴۰۲، صبح پنجشنبه ۱۱ اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.

متقاضیان برای آگاهی بیشتر ازضوابط آزمون از برگه راهنمای شرکت در آزمون که بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار دارد پرینت تهیه کرده و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام کنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی