تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.

واکنش جنتی به مشکلات معیشتی؛ باید به داد مردم رسید

احمد جنتی در سخنرانی افتتاحیه یازدهمین اجلاس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به مشکلات معیشتی مردم و شرایط اقتصادی کشور گفت: هم دین ما و هم آرمان‌های انقلاب و سنت و سیره پیامبر (ص) و ائمه به ما آموخته است که راضی نیستند حتی یکی از پیروان آنان گرسنه بماند. آنان مقید بودند که باید شکم مردم سیر باشد. باید به داد مردم رسید تا در محضر پیامبر (ص) و امام علی (ع) شرمنده نباشیم.

کد خبر: ۱۴۵۵۴۲
۰۹:۵۹ - ۰۲ اسفند ۱۴۰۱

واکنش جنتی به مشکلات معیشتی؛ باید به داد مردم رسید

دیدارنیوز: رییس مجلس خبرگان رهبری یادآورشد که هم دین ما و هم آرمان‌های انقلاب و سنت و سیره پیامبر (ص) و ائمه به ما آموخته است که راضی نیستند حتی یکی از پیروان آنان گرسنه بماند.

احمد جنتی در سخنرانی افتتاحیه یازدهمین اجلاس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به مشکلات معیشتی مردم و شرایط اقتصادی کشور اظهار کرد: هم دین ما و هم آرمان‌های انقلاب و سنت و سیره پیامبر (ص) و ائمه به ما آموخته است که راضی نیستند حتی یکی از پیروان آنان گرسنه بماند. آنان مقید بودند که باید شکم مردم سیر باشد.

وی افزود: مبادا بچه‌های یتیم، زنان بی‌سرپرست و افراد بی‌بضاعت نتوانند زندگی خود را تامین کنند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه باید لوازم زندگی مردم فراهم شود، اظهار کرد: ما هم باید در جایی که می‌توانیم از افراد متمکن بخواهیم به مردم کمک کنند تا مبادا افراد بی بضاعت نتوانند حداقل زندگی را تامین کنند باید به داد مردم رسید تا در محضر پیامبر (ص) و امام علی (ع) شرمنده نباشیم.

جنتی با یادآوری در پیش رو بودن سال جدید گفت: از مسئولان در قوای سه گانه می‌خواهیم با برنامه ریزی موثر و نظارت جدی برای حل مشکلات مردم تلاش کنند تا آنان با آرامش خاطر بیشتری به استقبال سال جدید که ماه رمضان مقارن شده بروند.

وی همچنین با قدردانی از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ادامه داد: این حضور غیرتمندانه اعلام وفاداری مردم نجیب به انقلاب بود که شکست دشمنان این ملت را کامل کرد و بهترین راه شکرگزاری این نعمت حضور، خدمت خالصانه و شبانه روزی به مردم است.

جنتی همچنین با گرامیداشت ماه شعبان، گفت: این ماه پرخیر و برکت، بهار عبادت است. از خداوند می‌خواهیم به همه ما توفیق بهره مندی از برکات این ماه شریف را عنایت کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی