تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.

بریتانیا قضات، فرماندهان سپاه و دو استاندار ایران را تحریم کرد

در ادامه تحریم‌های کشورهای غربی علیه برخی مقامات و نهادهای ایرانی، دولت بریتانیا سه قاضی، سه فرمانده سپاه پاسداران و دو استاندار جمهوری اسلامی را تحریم کرد.

کد خبر: ۱۴۵۵۳۰
۰۸:۰۱ - ۰۲ اسفند ۱۴۰۱

بریتانیا قضات، فرماندهان سپاه و دو استاندار ایران را تحریم کرد

دیدارنیوز: طبق به‌روز رسانی جدید وبسایت دولت بریتانیا، این کشور سه قاضی ایرانی، سه فرمانده سپاه پاسداران و دو استاندار جمهوری اسلامی ایران را تحریم کرد.

به گفته وزارت خارجه بریتانیا آن‌هایی که به فهرست تحریم‌ها اضافه شده‌اند، مشمول توقیف دارایی‌ها و ممنوعیت سفر می‌شوند. سه قاضی؛ موسی آصف‌الحسینی، رییس شعبه یک دادگاه انقلاب کرج (استان البرز)؛ هادی منصوری، رییس شعبه چهارم دادگاه انقلاب مشهد و مرتضی براتی، رییس شعبه یک دادگاه انقلاب اصفهان در این لیست جدید قرار گرفته‌اند.

همچنین محمد تقی اصانلو، فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه؛ پرویز آبسالان، جانشین فرمانده سپاه سیستان و بلوچستان؛ امان‌الله گشتاسبی، جانشین فرمانده کل سپاه استان سیستان و بلوچستان و محمد کرمی، استاندار سیستان و بلوچستان و نیز حسن عسکری فرماندار سنندج از دیگر افراد اضافه شده در این لیست هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی