تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان

فولاد ۱ - الفیصلی صفر؛ تاریخ‌سازی در آسیا!

تیم فولاد ایران با گل دیدنی و تمام‌کننده ساسان انصاری برابر الفیصلی عربستان برای اولین بار به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد تا شب خوبی برای شاگردان نکونام رقم بخورد.

کد خبر: ۱۴۵۵۲۲
۱۹:۱۷ - ۰۱ اسفند ۱۴۰۱

گزارش زنده؛ فولاد ۱ - الفیصلی صفر

دیدارنیوز - سرویس ورزشی: تیم فولاد نماینده کشورمان از ساعت ۱۸:۳۰ امروز در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الفیصلی عربستان رفت به بردی شیرین دست یافت.

فولاد در مرحله گروهی بالاتر از شباب الاهلی امارات، الغرافه قطر و آخال ترکمنستان به عنوان صدرنشین گروه C در این مرحله حضور دارد.

الفیصلی عربستان نیز در گروه E مسابقات با خلق شگفتی بالاتر از نسف قارشی ازبکستان، السد قطر و الوحدات اردن قرار گرفت و حالا رقیب فولاد در این مرحله است.

ساسان انصاری در دقیقه ۶۴، روی اشتباه مدافعان الفیصلی و تیزهوشی خودش توانست تنها گل این مسابقه را به ثمر برساند تا فولاد جشن صعود بگیرد. به این ترتیب، مردان نکو نتایج بد اخیر در لیگ برتر ایران را به فراموشی سپردند.

گل‌ها و دقایق حساس بازی:

فولاد ۱ - الفیصلی صفر (گل: ساسان انصاری - دقیقه ۶۴) سانتر مهدی شیری روی دروازه عربستانی‌ها با غافلگیری مدافع الفیصلی و زیرکی ساسان انصاری همراه شد تا مهاجم فولاد با چرخشی دیدنی دروازه حریف را باز کند.

دقیقه ۳۳: ساسان انصاری از داخل محوطه جریمه شوت فنی به سمت دروازه الفیصلی شلیک کرد که توپ در اختیار دروازه‌بان آن‌ها قرار گرفت.
دقیقه ۳۴: پس از اشتباه مدافعان الفیصلی، توپ در موقعیتی عالی به تورس رسید، اما پاس در عمق این بازیکن اسپانیایی را مدافعان تیم حریف برگشت دادند.

نیمه اول این بازی که مالکیت فولادی‌ها بیشتر بود و خطرناک‌تر ظاهر شدند، با تساوی بدون گل به پایان رسید.

دقیقه ۴۹: شوت احمد ولید، مدافع الفیصلی، از داخل محوطه جریمه از بالای دروازه کنت بیرون رفت.

دقیقه ۵۸: شوت روبرتو تورس از پشت محوطه جریمه پس از برخورد به مدافعان الفیصلی در اختیار احمد الکسار قرار گرفت.

 

فولاد ایران: کریستوفر کنت، مهدی شیری، ساسان انصاری، حمید بوحمدان، روبرتو تورس، احسان پهلوان، عارف آقاسی، وحید حیدریه، امین حزباوی، سینا مریدی و اشکان دژاگه
سرمربی: جواد نکونام

الفیصلی عربستان: احمد الکسار، ولید الاحمد، احمد عسیری، یاسین برناوی، ووکوویچ، عبدالعزیز آل شرید، صالح القمیزی، روسی، عبدالرحمن الدوسری، ویلی سمدو و احمد الشمرانی
سرمربی: اوزونیدیس

گزارش زنده؛ فولاد ۱ - الفیصلی صفر

گزارش زنده؛ فولاد ۱ - الفیصلی صفر

گزارش زنده؛ فولاد ۱ - الفیصلی صفر

گزارش زنده؛ فولاد ۱ - الفیصلی صفر

گزارش زنده؛ فولاد صفر - الفیصلی صفر

گزارش زنده؛ فولاد صفر - الفیصلی صفر

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی