تیتر امروز

از ایرنای ناصری تا ایرنای نادری/ عبدالله ناصری: جمهوری اسلامی، مرگ اسلام سیاسی را تسریع کرد
گفت‌وگوی ویژه دیدارنیوز با مدیرعامل پیشین ایرنا

از ایرنای ناصری تا ایرنای نادری/ عبدالله ناصری: جمهوری اسلامی، مرگ اسلام سیاسی را تسریع کرد

عبدالله ناصری مدیرعامل پیشین ایرنا با وجود کسالت و مشکل تکلم و تحرک تحت بیماری ALS، با دیدار گفت‌وگویی انجام داده است که مطالعه آن را پیشنهاد می‌کنیم.
مصطفی ملکیان: مردم در ۱۴۰۱ پیروز میدان بودند/ دیگر در هیچ انتخاباتی شرکت نخواهم کرد/ دفاعم از انقلاب ۵۷ اشتباه بود
گفت‌و‌گوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با فیلسوف و متفکر معاصر (قسمت اول)

مصطفی ملکیان: مردم در ۱۴۰۱ پیروز میدان بودند/ دیگر در هیچ انتخاباتی شرکت نخواهم کرد/ دفاعم از انقلاب ۵۷ اشتباه بود

استاد مصطفی ملکیان، فیلسوف و متفکر معاصر یکی دیگر از مهمانان ویژه فصل جدید برنامه اصل ۲۷ بود؛ گفت‌وگوی دیدار با او در دو قسمت منتشر خواهد شد؛ این گفت‌وگو را حتما ببینید.
سرویس‌های بهداشتی بین راهی، سیم کارت‌های بدون فیلتر و نصب
دیدار از دغدغه‌های وزارت در روز جهانی گردشگری گزارش می‌دهد

سرویس‌های بهداشتی بین راهی، سیم کارت‌های بدون فیلتر و نصب "ایتا" برای رونالدو!

تفاوت روز جهانی گردشگری در ایران با سایر کشور‌ها از زمین است تا آسمان؛ زیرا آن‌ها دغدغه سیم کارت بدون فیلتر با نصب ایتا و بله و سرویس‌های بهداشتی بین راهی ندارند!

زلزله ترکیه و خطری که از بیخ گوش لژیونر‌های هاکی گذشت

بهداد بیرانوند، کاپیتان تیم ملی هاکی گفت: من و چهار نفر دیگر از بازیکنان کشورمان در لیگ ترکیه و در شهری که زلزله شد بازی می‌کنیم. خوشبختانه زمان وقوع زلزله آنجا نبودیم و مسابقات لیگ سطح یک اروپا هم که قرار بود در ترکیه انجام دهیم به دلیل زلزله، لغو شد.

کد خبر: ۱۴۵۴۲۳
۱۰:۴۱ - ۳۰ بهمن ۱۴۰۱

زلزله ترکیه و خطری که از بیخ گوش لژیونر‌های هاکی گذشت

دیدارنیوز: کاپیتان تیم ملی هاکی ایران گفت: بدون بازی تدارکاتی به مصاف حریفان خود رفتیم که شرایط بسیار سختی را برای ما به وجود آورد.

بهداد بیرانوند در خصوص مسابقات جام جهانی هاکی سالنی و کسب عنوان سومی به تسنیم گفت: مسابقات جام جهانی هاکی سالنی هر چهار سال یک بار و در بالاترین سطح برگزار می‌شود که رقابت‌های این دوره بالاترین سطح را داشت.

کاپیتان تیم ملی هاکی افزود: تیم‌های شرکت کننده از آمادگی خوبی برخوردار بودند و با برنامه‌ریزی وارد مسابقات شده بودند و از آنجایی که لیگ منظمی دارند تیم‌های سطح بالایی داشتند.

بیرانوند به ترکیب تیم ایران اشاره و خاطرنشان کرد: تیم ملی کشورمان باتجربه بود و چند بازیکن جوان را نیز به ترکیب خود اضافه کرده بود که نقطه قوت ما در برابر سایر تیم‌ها بود. نقطه ضعف ما نداشتن امکانات و بازی دوستانه بود. ما با ۴ مرحله اردو در مسابقات جام جهانی شرکت کردیم و بدون بازی تدارکاتی به مصاف حریفان خود رفتیم که شرایط بسیار سختی را برای ما به وجود آورد.

بیرانوند تشریح کرد: ما دو روز قبل از آغاز مسابقات و با پرواز طولانی به محل برگزاری مسابقات رسیدیم و اختلاف دما هم داشتیم، اما توانستیم عنوان سوم مسابقات را کسب کنیم.

لژیونر هاکی کشورمان که در لیگ ترکیه بازی می‌کند از خطر زلزله این کشور گریخت و در این خصوص گفت: من و چهار نفر دیگر از بازیکنان کشورمان در لیگ ترکیه و در شهری که زلزله شد بازی می‌کنیم.

وی در پایان تصریح کرد: خوشبختانه زمان وقوع زلزله آنجا نبودیم و مسابقات لیگ سطح یک اروپا هم که قرار بود در ترکیه انجام دهیم به دلیل زلزله، لغو شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی