تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.

خاکسپاری ۳ ملی‌پوش ایرانی زلزله ترکیه در خوزستان

مراسم خاکسپاری ۳ ملی‌پوش فوتبال قطع عضو ایران که در زلزله ترکیه جان خود را دست داده بودند، امروز سه‌شنبه در خوزستان برگزار شد و در زادگاهشان به خاک سپرده شدند.

کد خبر: ۱۴۵۲۰۸
۱۲:۳۱ - ۲۵ بهمن ۱۴۰۱

خاکسپاری ۳ فوتبالیست ایرانی زلزله ترکیه در خوزستان

دیدارنیوز: مراسم تشیع و خاکسپاری ۳ لژیونر فوتبال قطع عضو ایران که در زلزله مهیب شهر مالاتیا ترکیه جان خود را از دست داده بودند، امروز سه شنبه ۲۵ بهمن با حضور استاندار خوزستان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل و معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان، هیئت‌های استان، بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمع کثیری از مردم در سالن اجتماعات ورزشگاه تختی اهواز برگزار و در زادگاهشان به خاک سپرده شدند.

حامد مطرودی از شهرستان شادگان، مهدی سعیداوی از سوسنگرد و محمدرضا میراحمدی از رامهرمز ۳ ملی پوش قطع عضو بودند که به عنوان لژیونر در تیم‌های باشگاهی ترکیه حضور داشتند که در زلزله اخیر شهر مالاتیا ترکیه زیر آوار در هتل محل اقامت خود گرفتار شدند و جان خود را از دست دادند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی