تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
به‌دلیل تاخیر‌های مکرر و رعایت نشدن حقوق مسافر

پرواز‌های شرکت آتا در مسیر مشهد-عراق لغو شد

با اعلام معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری، به دلیل تاخیرات مکرر شرکت هواپیمایی آتا در انجام پرواز‌های مسیر مشهد-عراق و بالعکس و به دنبال آن بروز نارضایتی گسترده در میان مسافران و همچنین عدم رعایت حقوق مسافران، پرواز‌های این شرکت از مبدا مشهد به مقصد عراق و بالعکس تا اطلاع ثانوی لغو شد.

کد خبر: ۱۴۵۰۹۸
۱۷:۲۲ - ۲۳ بهمن ۱۴۰۱

پرواز‌های شرکت آتا در مسیر مشهد-عراق لغو شد

دیدارنیوز: معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری از لغو تمامی پرواز‌های شرکت هواپیمایی آتا در مسیر مشهد به عراق و بالعکس خبر داد.

به نقل از سایت سازمان هواپیمایی کشوری، حسن خوشخو گفت: به دلیل تاخیرات مکرر شرکت هواپیمایی آتا در انجام پرواز‌های مسیر مشهد-عراق و بالعکس و به دنبال آن بروز نارضایتی گسترده در میان مسافران و همچنین عدم رعایت حقوق مسافران، سازمان هواپیمایی کشوری در نامه‌ای در تاریخ ۱۶بهمن ماه به شرکت هواپیمایی آتا، مجوز صادره برای تمامی پرواز‌های آن شرکت از مبدا مشهد به مقصد عراق و بالعکس را تا اطلاع ثانوی لغو کرد.

او علت تأخیر در اجرای لغو پرواز‌های این شرکت را فروش بلیت به مسافران در مسیر مذکور عنوان کرد.

ایسنا نوشت: «پیش از این و در پی دریافت شکایات متعدد اخیر مردمی مبنی‌بر تاخیر‌ها و ایراد‌های مکرر پروازی در شرکت آتا، مهرداد بذرپاش - وزیر راه و شهرسازی - به رئیس سازمان هواپیمایی کشوری دستور داد وضعیت شرکت هواپیمایی آتا را در خدمت‌رسانی به هموطنان به‌صورت فوری مورد بررسی قرار دهد.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی