تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎
افاضات اضافه

عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎

شاید در میان خواص هم کمتر کسی به اندازه عوام‌الملک تعهد و مسئولیت‌پذیری داشته باشد که در تعطیلات نوروز نیز لحظه‌ای از رصد امور و نقد عملکرد مقامات دست برنداشته است. این هم تحفه نوروزی عوام...
بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم
 گفت‌وگوی بی‌تعارف دیدار با بیژن بیرنگ درباره زن، زندگی و ایران

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم

برای بینندگان تلویزیون در دهه‌های ۶۰ و ۷۰، نام بیژن بیرنگ یادآور روز‌های اوج در جذب مخاطبان میلیونی است، روز‌هایی که از آن‌ها تنها خاطرات شیرین باقی مانده. در گفت‌وگوی دیدار در مورد امروز و دیروز...

۲ متر برف در محور مریوان - سقز

رامبد نوذری، معاون راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان کردستان گفت: بخاطر حفظ ایمنی کاربران رسما محور مریوان - سقز را بازگشایی نکرده‌ایم. ارتفاع برف در این محور بیش از یک متر بوده و در برخی نقاط به ۱.۵ تا ۲ متر می‌رسد.

کد خبر: ۱۴۴۹۴۳
۲۱:۰۲ - ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

۲ متر برف در محور مریوان - سقز

دیدارنیوز: بارش برف در محور مریوان-سقز به ۲ متر رسیده و راهداران مشغول پاکسازی این محور هستند.

بارش برف از شب گذشته آغاز و همچنان در برخی مناطق استان کردستان ادامه دارد. شدت بارش‌ها به حدی بود که بلافاصله سه محور مریوان به سقز (گردنه کانی کن)، سقز به بانه (گردنه خان) و دهگلان به موچش (محدوده روستای بلبان‌آباد) مسدود شد.

عصر امروز تردد در این سه محور با زنجیرچزخ از سر گرفته شد، اما محور مریوان-سقز به‌صورت رسمی بازگشایی نشده و رانندگان بایستی در برابر هر گونه خطری پاسخ‌گو باشند.

ارتفاع برف در شهرستان‌ها از یک سانتی‌متر تا ۲۰ سانتی‌متر و در دیگر نقاط کوهستانی و ارتفاعات و محور‌های مواصلاتی استان کردستان ۲ متر ثبت شده است.

رامبد نوذری، معاون راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان کردستان در گفتگو با تسنیم با اشاره به اینکه در محور‌های مواصلاتی شاهد بارش برف هستیم، اظهار کرد: در حال حاضر محور مریوان - سقز به‌صورت کامل مسدود نیست و خودرو‌های کمک‌دار و مجهز به زنجیر چرخ تردد می‌کنند.

وی افزود: بخاطر حفظ ایمنی کاربران رسما محور مریوان - سقز را بازگشایی نکرده‌ایم. ارتفاع برف در این محور بیش از یک متر بوده و در برخی نقاط به ۱.۵ تا ۲ متر می‌رسد.

معاون راهداری استان کردستان تصریح کرد: علی‌رغم اینکه از طریق رسانه‌ها وضعیت جاده‌ها را منعکس کرده و خود مردم نیز در جریان بارش‌ها هستند، اما همچنان برخی از رانندگان به این امر توجهی نکرده و در جاده‌ها تردد و گرفتار برف می‌شوند، بنابراین انتظار می‌رود در این وضعیت از تردد‌های غیرضروری به‌جد خودداری کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی