تیتر امروز

از ایرنای ناصری تا ایرنای نادری/ عبدالله ناصری: جمهوری اسلامی، مرگ اسلام سیاسی را تسریع کرد
گفت‌وگوی ویژه دیدارنیوز با مدیرعامل پیشین ایرنا

از ایرنای ناصری تا ایرنای نادری/ عبدالله ناصری: جمهوری اسلامی، مرگ اسلام سیاسی را تسریع کرد

عبدالله ناصری مدیرعامل پیشین ایرنا با وجود کسالت و مشکل تکلم و تحرک تحت بیماری ALS، با دیدار گفت‌وگویی انجام داده است که مطالعه آن را پیشنهاد می‌کنیم.
مصطفی ملکیان: مردم در ۱۴۰۱ پیروز میدان بودند/ دیگر در هیچ انتخاباتی شرکت نخواهم کرد/ دفاعم از انقلاب ۵۷ اشتباه بود
گفت‌و‌گوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با فیلسوف و متفکر معاصر (قسمت اول)

مصطفی ملکیان: مردم در ۱۴۰۱ پیروز میدان بودند/ دیگر در هیچ انتخاباتی شرکت نخواهم کرد/ دفاعم از انقلاب ۵۷ اشتباه بود

استاد مصطفی ملکیان، فیلسوف و متفکر معاصر یکی دیگر از مهمانان ویژه فصل جدید برنامه اصل ۲۷ بود؛ گفت‌وگوی دیدار با او در دو قسمت منتشر خواهد شد؛ این گفت‌وگو را حتما ببینید.
سرویس‌های بهداشتی بین راهی، سیم کارت‌های بدون فیلتر و نصب
دیدار از دغدغه‌های وزارت در روز جهانی گردشگری گزارش می‌دهد

سرویس‌های بهداشتی بین راهی، سیم کارت‌های بدون فیلتر و نصب "ایتا" برای رونالدو!

تفاوت روز جهانی گردشگری در ایران با سایر کشور‌ها از زمین است تا آسمان؛ زیرا آن‌ها دغدغه سیم کارت بدون فیلتر با نصب ایتا و بله و سرویس‌های بهداشتی بین راهی ندارند!

۱۲ مجروح در انفجار گاز در میدان طبرسی مشهد

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی مشهد درباره انفجار در میدان طبرسی این شهر گفت: آتش‌نشانان به محض حضور در محل مشاهده کردند، انفجار در حین حفاری به دلیل برخورد بیل میکانیکی با لوله گاز شهری و نشت شدید گاز رخ داده که این انفجار موجب تخریب ۴ باب مغازه و شکسته شدن شیشه‌های تعدادی واحد تجاری در اطراف میدان طبرسی و ایراد خسارت به چند دستگاه خودروی سواری و مجروحیت چند نفر از افراد حاضر در محل شده است.

کد خبر: ۱۴۴۹۱۰
۱۱:۲۴ - ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

12 مجروح در انفجار گاز در میدان طبرسی مشهد

دیدارنیوز: در پی حادثه برخورد توأم با انفجار بیل میکانیکی با لوله گاز در میدان طبرسی مشهد ۱۲ نفر مجروح شدند.

مجید فرهادی، مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی مشهد که در محل حادثه حضور داشت در رابطه با این حادثه بیان کرد: بامداد امروز در پی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر شنیده شدن صدای انفجار در میدان طبرسی، ستاد فرماندهی بلافاصله گروه‌های اطفاء حریق ایستگاه‌های۲،۴۴،۴۶ آتش نشانی را به محل حادثه اعزام کرد.

وی خاطر نشان کرد: آتش‌نشانان به محض حضور در محل مشاهده کردند، انفجار در حین حفاری به دلیل برخورد بیل میکانیکی با لوله گاز شهری و نشت شدید گاز رخ داده که این انفجار موجب تخریب ۴ باب مغازه و شکسته شدن شیشه‌های تعدادی واحد تجاری در اطراف میدان طبرسی و ایراد خسارت به چند دستگاه خودروی سواری و مجروحیت چند نفر از افراد حاضر در محل شده است.

فرهادی گفت: آتش‌نشانان ضمن ایمن‌سازی محل انفجار برای جلوگیری از حوادث احتمالی دیگر، مصدومان این حادثه را برای مداوا تحویل تکنیسین‌های اورژانس حاضر در محل دادند و با حضور عوامل اتفاقات شرکت گاز جریان گاز شهری محل قطع شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد، وی عنوان کرد: علت دقیق وقوع این حادثه و میزان خسارات مالی توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است.

همچنین محمد علیشاهی، مسئول روابط اورژانس ۱۱۵ مشهد در این باره گفت: در ساعت ۳ و یک دقیقه بامداد امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ حادثه انفجار گاز شهری درمیدان طبرسی مشهد به اورژانس اطلاع رسانی شد که بلافاصله ۵ دستگاه آمبولانس به محل اعزام و ۱۲ نفر که در پی این حادثه دچار جراحت شده بودند که به بیمارستان‌های شهید هاشمی نژاد و شهید کامیاب منتقل شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی