تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎
افاضات اضافه

عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎

شاید در میان خواص هم کمتر کسی به اندازه عوام‌الملک تعهد و مسئولیت‌پذیری داشته باشد که در تعطیلات نوروز نیز لحظه‌ای از رصد امور و نقد عملکرد مقامات دست برنداشته است. این هم تحفه نوروزی عوام...
بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم
 گفت‌وگوی بی‌تعارف دیدار با بیژن بیرنگ درباره زن، زندگی و ایران

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم

برای بینندگان تلویزیون در دهه‌های ۶۰ و ۷۰، نام بیژن بیرنگ یادآور روز‌های اوج در جذب مخاطبان میلیونی است، روز‌هایی که از آن‌ها تنها خاطرات شیرین باقی مانده. در گفت‌وگوی دیدار در مورد امروز و دیروز...
به تیم ملی فکر می‌کنم

قایدی: حتما نیازی نیست ساپینتو کنار زمین باشد!

مهدی قایدی، ستاره تکنیکی استقلال پس از درخشش در دیدار برابر نفت مسجدسلیمان می‌گوید که به تیم ملی فکر می‌کند، لزومی ندارد ساپینتو کنار زمین باشد و هدف آبی‌ها در این فصل قهرمانی است.

کد خبر: ۱۴۴۸۷۷
۱۹:۰۹ - ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

مهدی قایدی: به تیم ملی فکر می‌کنم/ هدف استقلال قهرمانی است

دیدارنیوز: ملی‌پوش فوتبال استقلال می‌گوید که هدف استقلال، قهرمانی در لیگ برتر است.

مهدی قایدی پس از پیروزی ۳ بر یک استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال گفت: ابتدا خسته نباشید به تیم حریف و به تیم خودمان می‌گویم. بازی سختی داشتیم و خدا شکر موفق شدیم ۳ امتیاز بازی را کسب کنیم.

قایدی در خصوص آمادگی خود گفت: نه تنها من بلکه تمام بازیکنان آماده هستند و در یک مسیر خوبی قرار داریم چرا که خوب بازی می‌کنیم و خوب نتیجه می‌گیریم. به امید خدا تا آخر فصل همینطور ادامه خواهیم داد تا به هدف خود که قهرمانی است دست پیدا کنیم.

این بازیکن استقلال ادامه داد: متأسفانه نشد که هت‌تریک کنم و این موضوعات در فوتبال پیش می‌آید. به هواداران می‌گویم که استقلال قهرمان می‌شود و ۱۰۰ درصد هدف این تیم قهرمانی است.

قایدی در خصوص نبود ساپینتو، سرمربی استقلال روی نیمکت گفت: استقلال یک تیم است و سرمربی تمام نکات را می‌گوید. حتما نیازی نیست سرمربی استقلال کنار زمین باشد. استقلال دستیاران خوبی دارد و بیشتر در این خصوص صحبت نکنیم.

او در پایان گفت: به تیم ملی فکر می‌کنم. همچنین پنالتی باید تکرار می‌شد چرا که دروازه‌بان جلو آمد. در خصوص صحنه خطا هم باید بگویم که پنالتی درست بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی