تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.

فرمانده بحرینی: به ایران اعتماد نداریم!

فرمانده کل نیرو‌های مسلح بحرین در پاسخ به سوالی در مورد ایران مدعی شد که با توجه به تهدیدات و اقدامات تروریستی که ایران علیه کشور‌های خلیج (فارس) اتخاذ می‌کند، ما به این کشور اعتماد نداریم.

کد خبر: ۱۴۴۷۳۰
۱۱:۳۳ - ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

فرمانده بحرینی: به ایران اعتماد نداریم!

دیدارنیوز: فرمانده کل نیرو‌های مسلح بحرین با طرح ادعا‌هایی علیه ایران گفت که کشورش به ایران اعتماد ندارد.

به نقل از الخلیج آنلاین، خلیفه بن احمد آل خلیفه، فرمانده کل نیرو‌های مسلح بحرین در اظهاراتی از پیوستن قریب الوقوع پیشرفته‌ترین جنگنده‌های جهان به پدافند هوایی بحرین خبر داد.

وی در بخشی از اظهارات خود در پاسخ به سوالی در مورد ایران مدعی شد که با توجه به تهدیدات و اقدامات تروریستی که ایران علیه کشور‌های خلیج (فارس) اتخاذ می‌کند، ما به این کشور اعتماد نداریم.

فرمانده کل نیرو‌های مسلح بحرین در ادامه تاکید کرد که آن چه سیاست‌های خصمانه و ایجاد بی‌ثباتی و ناامنی در منطقه از سوی ایران می‌خواند، باید متوقف شود.

وی مدعی شد که کشور‌های عضو شورای همکاری خلیج (فارس) توانایی تعامل با ایران با ابزار‌های مختلف را دارند و ما برای تمام گزینه‌ها آمادگی داریم.

این مقام بحرینی با اشاره به ایجاد مقر فرماندهی نظامی مشترک برای کشور‌های عضو شورای همکاری خلیج فارس و هماهنگی این کشور‌ها در سطح نظامی مدعی شد که انصارالله یمن برنامه‌های ایران برای ویرانی منطقه را اجرا می‌کند و باید با قاطعیت با آن‌ها برخورد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی