تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎
افاضات اضافه

عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎

شاید در میان خواص هم کمتر کسی به اندازه عوام‌الملک تعهد و مسئولیت‌پذیری داشته باشد که در تعطیلات نوروز نیز لحظه‌ای از رصد امور و نقد عملکرد مقامات دست برنداشته است. این هم تحفه نوروزی عوام...
بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم
 گفت‌وگوی بی‌تعارف دیدار با بیژن بیرنگ درباره زن، زندگی و ایران

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم

برای بینندگان تلویزیون در دهه‌های ۶۰ و ۷۰، نام بیژن بیرنگ یادآور روز‌های اوج در جذب مخاطبان میلیونی است، روز‌هایی که از آن‌ها تنها خاطرات شیرین باقی مانده. در گفت‌وگوی دیدار در مورد امروز و دیروز...

گزارش هواشناسی: ورود سامانه بارشی جدید و بارش در تهران از امشب

سامانه جدید بارشی اواخر وقت شنبه و در روز یکشنبه برای مناطقی از شمال‌غرب و غرب کشور، به‌ویژه در نوار مرزی بارش برف و باران را ایجاد خواهد کرد.

کد خبر: ۱۴۴۶۲۵
۱۶:۵۵ - ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

گزارش هواشناسی: ورود سامانه بارشی جدید و بارش در تهران از امشب

 

دیدارنیوز: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی جدید از یکشنبه وارد کشور می‌شود همچنین امشب در تهران شاهد بارش برف و باران خواهیم بود.

«امین‌حسین نقشینه» روز پنجشنبه درباره وضعیت جوی کشور گفت: امروز برای استان‌های فارس، بوشهر، کرمان، شمال و غرب هرمزگان، خراسان جنوبی و جنوب خراسان رضوی بارش‌ها ادامه پیدا می‌کند.

کارشناس هواشناسی گفت: با گذر سامانه بارشی از نوار شمالی کشور برای استان‌های شمالغرب، غرب، کردستان، کرمانشاه، آذربایجان غربی و مناطقی از آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان و به تدریج قزوین، تهران، همدان، ایلام، لرستان، شمال خوزستان و چهارمحال و بختیاری و نیز شاهد بارش خواهیم بود. این بارش‌ها به صورت باران و برف همراه با وزش باد رخ می‌دهد.

نقشینه افزود: فردا (جمعه) برای مناطقی از شمال‌شرق، شمال‌غرب، سواحل شرقی دریای خزر، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی بارش پیش‌بینی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: سامانه جدید بارشی اواخر وقت شنبه و در روز یکشنبه برای مناطقی از شمال‌غرب و غرب کشور، به‌ویژه در نوار مرزی بارش برف و باران را ایجاد خواهد کرد.

کارشناس هواشناسی تصریح کرد: دوشنبه برای شمال‌غرب، مناطقی از غرب و دامنه ارتفاعات البرز غربی و زاگرس غربی بارش خواهیم داشت.

نقشینه گفت: فردا (جمعه) برای مناطق شمال‌غرب، خراسان مرکزی، جنوب تهران و سمنان وزش باد نسبتا شدید را پیش‌بینی‌ کرده‌ایم. جمعه و شنبه در شمال‌غرب کشور کاهش محسوس دما بین پنج تا هفت درجه خواهیم داشت که البته از یکشنبه به تدریج برای شمال‌غرب افزایش دما آغاز خواهد شد.

وی با بیان این‌که امروز و فردا –جمعه و شنبه- درخلیج فارس، شنبه خلیج فارس و دریای عمان و یکشنبه دریای عمان مواج و متلاطم خواهد بود، تصریح کرد: امروز بعدازظهر در تهران شاهد افزایش ابر خواهیم بود و در اواخر وقت امشب برای تهران بارش برف و باران پیش‌بینی شده و برای فردا نیز تهران آسمانی صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد شدید خواهد داشت که موجب کاهش دما نیز خواهد شد.

نقشینه افزود: بیشینه دمای تهران امروز ۱۱ درجه سانتی‌گراد و فردا ۹ درجه سانتی‌گراد و کمینه دما در تهران برای امروز و فردا چهار درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی