تیتر امروز

استوانه حقوق بشر؛ منشور کورش
گزارش نوروزی دیدار

استوانه حقوق بشر؛ منشور کورش

گرچه در رسانه‌ها به فراوانی درباره استوانه معروف کورش بزرگ، پادشاه هخامنشی سخن گفته شده است، اما مروری مجدد بر تاریخ و محتوای این استوانه گلی که با خط میخی اکدی (بابلی نو) نوشته شده است، خالی...
فیاض زاهد:سردار حاجی زاده باید برای منافع نظام استعفا می‌داد/بحران حل نشده بلکه به صورت پیچیده تری بازخواهد گشت
گفت‌وگوی نوزدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب

فیاض زاهد:سردار حاجی زاده باید برای منافع نظام استعفا می‌داد/بحران حل نشده بلکه به صورت پیچیده تری بازخواهد گشت

در برنامه نوزدهم "اصل ۲۷" با فیاض زاهد، استاد تاریخ، جامعه‌شناس و فعال سیاسی اصلاح طلب صحبت کردیم و دلایل بروز حوادث اخیر محور اصلی این گفت‌وگو بود.

سفیر اسپانیا: باشگاه محبوب من در ایران، پرسپولیس است

آنخل لوسادا فرناندز، سفیر اسپانیا در ایران که یک رئالی سرسخت است، در دیدار با مدیرعامل پرسپولیس گفت: باشگاه محبوب من در ایران، پرسپولیس است و امیدوارم بین پرسپولیس و باشگاه‌های اسپانیایی ارتباط ایجاد شود.

کد خبر: ۱۴۴۵۳۶
۲۰:۰۲ - ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

سفیر رئالی اسپانیا: باشگاه محبوب من در ایران، پرسپولیس است

دیدارنیوز: سفیر اسپانیا در ایران، امروز در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کرد. وی در گفتگو با رضا درویش از علاقه به کمک در جهت توسعه فوتبال در ایران و ایجاد ارتباط بین سرخپوشان با باشگاه‌های اسپانیایی در این راستا گفت.

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سفیر اسپانیا امروز (سه‌شنبه) در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کرد و ضمن دیدار با رضا درویش، دو طرف درباره مسایل مورد علاقه در حوزه ورزش، از جمله ایجاد ارتباط بین باشگاه پرسپولیس و باشگاه‌های اسپانیایی و امکان استفاده از تجارب و تخصص فوتبال آن کشور برای توسعه فوتبال در ایران، گفتگو کردند.

در این ملاقات، افشین پیروانی مدیر تیم، مصطفی لشگری مدیر روابط عمومی، امیر علی حسینی مدیرامور بین‌الملل باشگاه و په‌په لوسادا، عضو کادر فنی و مربی بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس نیز حضور داشتند.

مسایل ورزشی از جمله هماهنگی‌ها برای فراهم آمدن شرایط همکاری بین باشگاه پرسپولیس و باشگاه‌های اسپانیایی به‌ویژه در بخش‌های آموزشی، توسعه فوتبال و فوتبال پایه، از موارد مورد بحث بود. در این نشست صمیمانه همچنین درباره بررسی امکان برگزاری دیدار‌های دوستانه صحبت شد.

آنخل لوسادا فرناندز که خود یک رئالی سرسخت است در بخشی از صحبت‌های خود در جریان این دیدار اظهار داشت: باشگاه محبوب من در ایران، پرسپولیس است. من خیلی خوشحال هستم که امروز این جا حضور دارم. امیدوارم بتوانم در جهت کمک به توسعه فوتبال در ایران و ارتباطات اجتماعی دو کشور باعث ایجاد روابط بین باشگاه پرسپولیس و باشگاه‌هایی مطرح در اسپانیا شوم.

وی ادامه داد: فوتبال ابزاری قدرتمند برای گرد هم آوردن مردم با سلایق و فرهنگ‌های مختلف و ایجاد گفتمان مشترک ورزشی است. ما خوشحال هستیم که په‌په لوسادا، حضور فعالی در فوتبال ایران دارد.

در این ملاقات مدیرعامل پرسپولیس نیز ضمن خیر مقدم به سفیر اسپانیا در کشورمان و تشکر از وی به خاطر حضور در باشگاه، گفت: ما در باشگاه پرسپولیس واقعا خواهان و مشتاق ارتباط با باشگاه‌ها از لیگ‌های معتبر، به ویژه اسپانیا به منظور استفاده از دانش و تجربه در بخش‌های اقتصاد، آموزش، فوتبال پایه و حرفه‌ای‌سازی هستیم. امیدواریم با کمک سفیر که خود ورزشی هستند، امکان چنین همکاری‌هایی فراهم شود.

وی همچنین با اشاره به حضور په‌په لوسادا در کادر فنی، افزود: وی شخصیت بالایی دارد و با توجه به تخصصی که دارد، امیدواریم در کنار هم قهرمانی پرسپولیس را تجربه کنیم و آن را جشن بگیریم.

مربی اسپانیایی پرسپولیس هم در جریان این دیدار اظهار کرد: پرسپولیس تیم شماره یک ایران است. خوشحال هستم و افتخار می‌کنم که در تیم شماره یک که محبوب‌ترین نیز هست، حضور دارم و فعالیت حرفه‌ای خود را دنبال می‌کنم.

گفتنی است در پایان دیدار امروز رضا درویش هدایایی را به رسم یادبود تقدیم سفیر اسپانیا در ایران کرد که پیراهن شماره ده سرخپوشان منقش به نام خود سفیر جزو آن‌ها بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی